Přeskočit navigaci

Novinky z oblasti kalibrace a optimalizace strojů

Informace o nejnovějších výrobcích společnosti Renishaw pro kalibraci, případové studie a technické články. Kalibrační systémy Renishaw umožňují zlepšit výkon a parametry strojů a dosáhnout podstatných úspor nákladů.

Nejnovější články

 • Nový „free-run režim“ v softwaru CARTO 2.1 rozšiřuje funkčnost XM-60

  Capture 2.1 - during test in 'free-run mode' V souvislosti s uvedením nového víceosého kalibrátoru Renishaw XM-60 na trh v září 2016 přichází nová verze softwaru CARTO 2.1 s novou hodnotnou funkcí. Nový „free-run režim“ v softwaru CARTO 2.1 umožňuje uživatelům kalibračního systému XM-60 získávat data okamžitě, aniž by museli definovat pozice cílů. Dokonce není nutno definovat ani počet cílů.

 • Nový software pro Ballbar QC20-W rozšiřuje možnosti systému o schopnost sbírání naměřených dat v průběhu času

  Ballbar Trace software Společnost Renishaw na veletrhu EMO 2015 představuje software Ballbar Trace – nový softwarový balíček pro sběr dat naměřených v průběhu času kalibračním přístrojem Renishaw QC20-W Ballbar. Nový software je pro stávající uživatele QC20-W k dispozici bezplatně a otevírá možnosti pro mnoho nových způsobů využití přístroje, včetně statického monitorování a sběru dat dle ISO 10791-6. Zkracuje také dobu přípravy testu systému.

 • Rozšíření možností laseru XL-80 o provádění diagonálních testů

  Diagonal measurement plate Společnost Renishaw na veletrhu EMO 2015 představí nové řešení pro lineární diagonální měření přesnosti strojů. Laserové diagonální testy lze použít k měření diagonálního polohování a reverzačních chyb podle norem B5.54 a ISO 230-6.

 • Renishaw uvádí na trh nové softwarové řešení pro kalibrační systémy s názvem CARTO

  CARTO Capture screenshot Společnost Renishaw na veletrhu EMO 2015 představuje nový software pro kalibrační systémy Renishaw. Součástí softwarového řešení CARTO jsou aplikace Capture a Explore, které jsou určeny pro snímání, resp. analýzu dat zjištěných laserovým interferometrickým systémem Renishaw XL-80. CARTO ve verzi 1.1 podporuje lineární měření, úhlová měření a měření přímosti. Software CARTO je vybaven novým databázovým systémem, který automaticky ukládá a organizuje data, zjednodušuje obsluhu měřicího systému a u

 • Renishaw představuje nový víceosý kalibrátor XM-60

  XM-60 multi-axis calibrator on a machine Systém XM-60 je schopen měřit z jednoho nastavení všech šest stupňů volnosti lineární osy v libovolné orientaci. Oproti konvenčním laserovým měřicím technikám nabízí kalibrátor významné zjednodušení a úsporu času.

Všechny články