Přeskočit navigaci

Ramanova spektroskopie

Společnost Renishaw je uznávaným lídrem v oboru Ramanovy spektroskopie. Náš tým tvoří více než 100 vědců a konstruktérů specializujících se na vývoj a výrobu plně konfigurovatelných Ramanových systémů.

LiveTrack™: technologie automatického zaostření na povrch vzorků

Technologie automatického zaostření LiveTrack, je dostupná v přístroji inVia Qontor, usnadňuje analýzu vzorků s nerovnými, zakřivenými nebo hrubými povrchy. Zaostření je automaticky udržováno v reálném čase během sběru dat a osvitu vzorku v bílém světle.

Více informací o technologii LiveTrack

Podpora, školení a další informace

Pro vaše jakékoli požadavky související s Ramanovu analýzu zde jsou týmy vědců a techniků společnosti Renishaw, kteří vám poskytnou odborné rady i podporu pro výrobky, techniku a aplikace

Dobrá investice, nestárnoucí produkt

Volbou produktů Renishaw získáte jistotu vynikající investice. Získáte Ramanovy systémy, které se snadno používají a produkují opakovatelná a spolehlivá data, a to i z náročných vzorků. A vydrží dlouho.

Získejte nejlepší řešení pro Ramanovu spektroskopii.

Naše systémy nabízejí nejvyšší úroveň flexibility a výkonu. Spoléhají se na ně naši zákazníci z celého světa, kterým poskytují dokonalé informace v mnoha různých oborech a aplikacích.

Divize spektroskopických produktů společnosti Renishaw je součástí globální společnosti založené v roce 1973, jejíž základy jsou postaveny na vynikajících technologických řešeních.