Přeskočit navigaci

Ramanova spektroskopie

Společnost Renishaw, která je uznávanou špičkou v oboru Ramanovy spektroskopie, vyrábí vysoce výkonné Ramanovy systémy pro celou řadu aplikací.

Nová generace Ramanova zobrazování

Společnost Renishaw má několik desítek let zkušeností s vývojem všestranných Ramanových systémů, poskytujících spolehlivé výsledky i v těch nejnáročnějších měřeních.

Co je nového?

Hlavní oblasti použití

Podpora, školení a další informace

Pro vaše jakékoli požadavky související s Ramanovu analýzu zde jsou týmy vědců a techniků společnosti Renishaw, kteří vám poskytnou odborné rady i podporu pro výrobky, techniku a aplikace

Získejte nejlepší řešení pro Ramanovu spektroskopii.

Naše systémy nabízejí nejvyšší úroveň výkonu a flexibility. Spoléhají se na ně naši zákazníci z celého světa, kterým poskytují dokonalé analytické informace v mnoha různých oborech a aplikacích.

Divize spektroskopických produktů společnosti Renishaw je součástí globální metrologické a výrobní společnosti založené v roce 1973, která je pověstná vynikající technikou.

Online ukázky

Nemůžete cestovat? Nabízíme online ukázky našich Ramanových systémů v akci z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Kontaktujte nás ještě dnes pro další informace.

Online ukázky

Získejte poslední novinky

Připojte se k našemu seznamu adresátů a získejte:

  • Exkluzivní nové zprávy od jiných vědců
  • Podrobnosti o nejnovějších technologiích
  • Rady a tipy pro používání a aplikaci Ramanovy spektroskopie

Získávejte novinky přímo do vaší poštovní schránky.