Přeskočit navigaci

O společnosti Renishaw

Přinášíme inovativní řešení

Renishaw je jednou z předních světových společností v oboru strojírenských a vědeckých technologií, se zkušenostmi v oblasti měření a zdravotnictví. Společnost dodává výrobky a služby pro mnoho různých aplikací, od výroby proudových motorů a větrných turbín, až po stomatologii a neurochirurgii. Vedoucí postavení má také v oblasti aditivní výroby (známé také jako 3D tisk z kovových prášků). Renishaw je jediným britským výrobcem zařízení pro 3D tisk z kovu.

Skupina Renishaw má v současnosti přes 70 poboček ve 35 zemích, s více než 4000 zaměstnanci. Zhruba 2 800 zaměstnanců pracuje ve Velké Británii, kde se soustřeďuje většina výzkumu, vývoje a výroby společnosti.

Související dokumenty

  • Presentation:  Introducing Renishaw (financial year 2016-2017) Presentation: Introducing Renishaw (financial year 2016-2017) [en]

    An introduction to Renishaw plc, including its origins, growth, current business and future plans. The presentation demonstrates the company's approach to R&D, its manufacturing expertise, global support presence and its commitment to people and innovation.