Přeskočit navigaci

Kalibrace přesnosti strojů a zařízení

Diagnostika geometrické přesnosti stroje je základem pro stanovení schopnosti procesu na známé a opakovatelné úrovni.

První krok pro zlepšení procesu

Kalibrační systémy Renishaw - Laserový interferometr a Ballbar kontrolují, sledují a zlepšují statickou a dynamickou přesnost obráběcích strojů, souřadnicových měřicích strojů a dalších pohybových systémů s nároky na přesné najíždění polohy.

Naše kalibrační produkty jsou proto považovány za první krok při zlepšování schopností procesu. Jsou také vhodným doplňkem systémů měření na stroji nebo mimo něj.

Představení vyrovnávacího laserového systému XK10

Vyrovnávací laserový systém XK10, určený k použití během sestavování a seřizování obráběcích strojů, nahrazuje potřebu ustavovacích artefaktů.

Pro použití na lineárních vedeních stroje k ověření jejich přímosti, pravoúhlosti, rovinnosti, rovnoběžnosti a sklonu, jakož i k vyhodnocení směru a souososti vřetena rotačních strojů.

Prozkoumejte přednosti systému XK10

Zmodernizujte váš kalibrační systému

Společnost Renishaw nabízí uživatelům starších kalibračních systémů možnost modernizace na úroveň nejnovějšího systému. Myslíme si, že díky všem výhodám, které ballbar QC20 poskytuje pro testování a sledování stavu strojů, se budou uživatelé zajímat o modernizovat.

Náš systém laserového interferometru XL-80 poskytuje s naší optikou ML10 významné výkonové a provozní přednosti. Kdežto systém XR20 pro kalibraci rotačních os nabízí větší flexibilitu, jednodušší ustavení a provoz.

Software pro kalibraci produktu

Software CARTO se rychle stává řešením pro všechny kalibrační produkty a aplikace společnosti Renishaw. Zatímco se některé funkce ještě vyvíjejí, může být požadován jiný kalibrační software.

Stahování kalibračního softwaru