Přeskočit navigaci

Modernizujte váš systém

Renishaw nabízí uživatelům starších kalibračních systémů možnost výhodné modernizace.

Modernizujte již dnes, abyste mohli dále používat přednosti řešení měření strojů společnosti Renishaw.

Modernizace QC10 na QC20

Myslíme si, že díky přednostem poskytovaným bezdrátovým systémem ballbar QC20, budou chtít uživatelé modernizovat.

Pro snadné rozhodování jsme připravili levné řešení, aby náklady pro získání systému QC20 pro vás byly co nejnižší. Základem nabídky je „basic upgrade kit”, který můžete doplnit o další příslušenství a jiné samostatné položky.

To umožňuje stávajícím uživatelům zaplatit jen ze funkce, které opravdu potřebují (v některých teritoriích mohou být nabízeny také 'sdružené' soupravy).

Modernizační sada QC20 ballbar

Volumetrický test ballbar QC20Odprodejte nám váš stávající ballbar QC10 na protiúčet a získejte modernizační sadu QC20 ballbar basic za méně než polovinu ceny zcela nové soupravy.

Souprava obsahuje ballbar QC20, nástrojovou misku, středovou misku, baterii, software/příručku Ballbar 20 (pouze ke stažení), nastavovací kuličku, karty pro ověření stroje, kalibrační certifikát a nástroje

Obal byl navržen tak, aby zapadl přímo do kufříku pro ballbar QC10 (po roce 2001 pouze kovové pouzdro), případně lze zakoupit volitelný kufřík pro ballbar QC20.

Další možnosti QC20 ballbar

Naše nabídka příslušenství ballbar rozšiřuje funkčnost a přenositelnost systému ballbar QC20.

Souprava QC20 partial arc kit

Souprava pro částečný oblouk QC20-W

Souprava obsahuje upravenou sestavu středového upevnění a prodlužovací nástavec magnetické misky. To umožňuje systému ballbar QC20 provádět testy na části kruhové dráhy v rozsahu 220º (partial arc test).

Schopnost provádět měření ve všech třech rovinách (XY, XZ a YZ) bez přesouvání středové kuličky velmi zjednodušuje nastavení a poprvé umožňuje skutečnou volumetrickou analýzu.

QC20 adaptér pro malé poloměry

Adaptér pro malé poloměry QC20-W

Adaptér pro malé poloměry QC10 není kompatibilní s ballbarem QC20.

Stávající uživatelé si mohou zakoupit adaptér pro malé poloměry QC20, který se pouze přišroubuje k tělesu ballbar QC20. 50mm kalibrátor ballbaru je kompatibilní s ballbary QC20 a QC10.

Transportní kufřík pro systém QC20

Kufřík pro systém QC20-W

Transportní kufřík pro systém QC20 byl navržen pro současnou přepravu soupravy pro malé poloměry a adaptéru VTL ve stejném kufříku.

Vyměňte RX10 za XR20-W

Systém XR20-W pro kalibraci rotačních os

Systém XR20-W pro kalibraci rotačních os zachovává přesnost, opakovatelnost i automatický provoz kalibrátoru RX10. Přináší ale větší flexibilitu, zjednodušuje nastavení i provoz a celkově zrychluje testování.

Společnost Renishaw věří, že funkce kalibrátoru rotačních os XR20-W potěší a osloví většinu uživatelů staršího systému RX10. Pro usnadnění vašeho rozhodování o koupi nabízíme atraktivní nabídku odkupu starého zařízení na protiúčet.

Sleva na nový typ může být poskytnuta při vrácení kompletní a plně funkční soupravy kalibrátoru RX10. Nefunkční, poškozené nebo nekompletní soupravy mohou být přijaty na protiúčet podle uvážení společnosti Renishaw. Výkupní cena bude stanovena podle stavu a kompletnosti původního staršího systému.

Upgrade ML10 na XL-80

Porovnání systému ML10 a XL-80

Společnost Renishaw poskytuje uživatelům starších laserových interferometrů při pořízení nového laserového systému XL-80 výhodnou slevu. Nový systém obsahuje všechny komponenty pro bezproblémový přechod ze systému ML10/EC10 na XL-80/XC-80.

Systém XL-80 nabízí oproti systému ML10 významné výhody v oblasti výkonu a provozu. Laser vytváří svazek laserového záření s mimořádně stabilní vlnovou délkou, navázanou na národní a mezinárodní standardy.

Systém XL-80 je zpětně plně kompatibilní s optikou a nastaveními systému ML10. Softwarový balík CARTO, provázející kalibrátor systém XL-80, tvoří tři aplikace:

  • Aplikace Capture pro získávání dat laserového měření.
  • Aplikace Explore pro analýzu dat podle mezinárodních standardů a snadnou tvorbu PDF reportů.
  • Aplikace Compensate pro korekce geometrických chyb pomocí kompenzačních souborů specifických pro vaše požadavky.

Informace o produktech