Přeskočit navigaci

Modernizujte váš systém

Renishaw nabízí uživatelům starších kalibračních systémů možnost výhodné modernizace.

Aktualizace softwaru

Kalibrační software

Společnost Renishaw pravidelně aktualizuje softwary pro opravy chyb, doplnění funkcí, rozšíření podporovaných jazyků, při změnách v normách a v softwaru společnosti Microsoft.

Pokud nepoužíváte nejnovější software, mohou vám některé funkce chybět. 
Stáhněte si nejnovější verzi softwaru

Vyměňte RX10 za XR20-W

Obsah sady kalibrátoru XR20-W

Kalibrátor XR20-W zachovává přesnost, opakovatelnost a automatický provoz kalibrátoru RX10. Přináší ale větší flexibilitu, zjednodušuje nastavení i provoz a celkově zrychluje testování.

Společnost Renishaw věří, že nové funkce kalibrátoru rotačních os XR20-W potěší a osloví většinu uživatelů staršího systému. Pro snazší rozhodování o pořízení nového typu kalibrátoru nabízíme uživatelům kalibrátoru RX10 atraktivní nabídku odkupu starého zařízení na protiúčet .

Sleva na nový typ může být poskytnuta při vrácení kompletní a plně funkční soupravy kalibrátoru RX10. Nefunkční, poškozené nebo nekompletní soupravy mohou být přijaty na protiúčet podle uvážení společnosti Renishaw. Výkupní cena bude stanovena podle stavu a kompletnosti původního staršího systému.

Vyměňte ML10 za XL-80

Porovnání systému ML10 a XL-80

Společnost Renishaw poskytuje uživatelům starších laserových interferometrů při pořízení nového laserového systému XL-80 výhodnou slevu. Nový systém obsahuje všechny komponenty pro bezproblémový přechod ze systému ML10/EC10 na XL-80/XC-80.

Systém XL-80 nabízí významné výhody v oblasti výkonu a provozu oproti systému ML10 a byl navržen tak, aby byl zpětně kompatibilní s optikou a měřicími postupy stávajícího systému ML10.

Vyměňte QC10 za QC20-W

Společnost Renishaw vám nyní nabízí upgrade bezdrátového systému ballbar QC20-W.

Pro snadné rozhodování jsme připravili levné řešení, aby náklady pro získání systému QC20-W pro vás byly co nejnižší. Základem nabídky je „basic upgrade kit”, který můžete doplnit o další příslušenství a jiné samostatné položky.

Při modernizaci tak zaplatíte jen ze funkce, které opravdu potřebujete.

QC20-W basic upgrade kit

Souprava pro upgrade na QC20-W v krabici

Vraťte nám váš stávající ballbar QC10 na protiúčet a získejte QC20-W basic upgrade kit za méně než polovinu ceny zcela nové soupravy.

QC20-W basic upgrade kit obsahuje ballbar QC20-W včetně baterie a softwaru Ballbar 20, nastavovací kuličku, karty pro ověření stroje, kalibrační certifikát, nástroje a nové magnetické držáky.

Celý obsah balení včetně pěnové vložky lze vložit do původního kufříku QC10 (týká se kufříků s kovovým rámem dodávaných po roce 2001).

Další možnosti QC20-W

Rozšiřte funkčnost svého systému QC20-W s našim příslušenstvím systému ballbar:

QC20-W Souprava partial arc kit

Souprava pro částečný oblouk QC20-W

Souprava obsahuje upravenou sestavu středového upevnění a prodlužovací nástavec magnetické misky.

To umožňuje provádět se systémem QC20-W testy na části kruhové dráhy v rozsahu 220º.

Schopnost provádět měření ve všech třech rovinách (XY, XZ a YZ) bez přesouvání středové kuličky velmi zjednodušuje nastavení pro tyto testy a poprvé umožňuje skutečnou volumetrickou analýzu.

QC20-W Adaptér pro malé poloměry

Adaptér pro malé poloměry QC20-W

Stávající soupravu pro malé poloměry QC10 (SCAK) nelze se systémem QC20-W použít.

Pokud již používáte QC10 SCAK, stačí si zakoupit nový adaptér, který se snadno zašroubuje do QC20-W. Můžete si ponechat svůj stávající 50 mm kalibrátor.

QC20-W Transportní kufřík

Kufřík pro systém QC20-W

Kufřík obsahuje dost místa pro váš Ballbar, soupravu pro malé poloměry i VTL adaptér pro svislé soustruhy.

Informace o produktech