Přeskočit navigaci

Výklad kalibrace

Podívejte se, jak kalibrační produkty fungují a jak mohou zlepšit vaše procesy.

Kalibrace je základem řízení procesu

Moderní průmysl musí splňovat stále těsnější tolerance, časové plány zákazníků a požadavky mezinárodních standardů kvality. Společně s tlakem na snižování nákladů tak výkon strojního vybavení ještě nikdy nebyl důležitější.

Nabídka kalibračních produktů společnosti Renishaw umožňuje testování a diagnostiku strojů během jejich konstrukce, výroby i uvádění do provozu, aby byla zachována vyšší přesnost strojů a minimalizovány prostoje.

Aplikační technik provádí laserový test XM-80

Princip interferometrie

Laserová interferometrie je obecně známá metoda měření vzdálenosti s vysokou přesností. Porozumějte základům laserové interferometrie a tomu, jak umožňuje nejpřesnější a nejopakovatelnější metodu kalibrace.

Zjistěte více

QC20 ballbar test

Výklad testování systémem ballbar

Popularita testování systémem ballbar byla postavena na základě jednoduchosti testu, rychlosti použití a velkého množství kvantitativních dat. Zjistěte více o přípravě testu ballbarem QC20, sběru dat a analýze.

Zjistěte více

Šest stupňů volnosti

Vysvětlení šesti stupňů volnosti

Víceosý kalibrátor Renishaw XM-60 umožňuje uživatelům současné přímé měření všech šesti chyb pro libovolnou orientaci dráhy pohybu.

Sledováním výkladového videa zjistíte více informací o různých typech chyb lineární dráhy pohybu.

Zjistěte více

Testováni XL-60 na obráběcím stroji

Proč kalibrovat?

Pochopení, a v některých případech náprava, chyb obráběcích strojů, souřadnicových měřicích strojů a pohybových systému je klíčem k lepšímu využití vašeho zařízení. Zjistěte, jak vám může kalibrace pomoci získat maximum z vašeho stroje.

Zjistěte více