Přeskočit navigaci

Volná místa

Naši zaměstnanci a výrobky přispívají ke změně světa, ve kterém žijeme.

Řešíme obtížné konstrukční i vědecké problémy, od výroby proudových motorů a větrných turbín až po stomatologii a operace mozku.

Buďte odlišní

Připojte se k zaměstnancům globální společnosti Renishaw, která podporuje inovace a osobní rozvoj. Své hledání začněte zde.

Pokud Vás zajímají informace o možnostech zaměstnání u společnosti Renishaw ve Vašem regionu, pošlete nám e-mail na adresu: hr.emea@renishaw.com

Applications engineer

In Renishaw we are a global, high precision metrology and healthcare technology group. We are looking for a new teammate to join us as Applications Engineer to join our team in Czech Republic who will collaborate with our engineering department to develop new applications and improve upon existing ones that will serve our clients and business well.

If you have a keen teamwork mind; you are results-oriented, driven, self-motivated and well organised. If you have a sense of responsibility, you are flexible, open-minded, and used to work in changing environments with the ability to maintain a good and a collaborative work environment, then come and check t this career boosting opportunity.

Applications engineer (myworkdayjobs.com)

Společnost Renishaw vyznává multikulturní přístup, kterým chce upoutat pozornost těch nejlepších lidí pro vstup do prostředí schopného přizpůsobit se různosti našich zákazníků. Nabízíme možnost zaměstnání všem kvalifikovaným uchazečům bez ohledu na jejich rasu, barvu pleti, náboženství, pohlaví, genderovou identitu, sexuální orientaci, zkušenosti, minulost, věk, názor a vlohy. Společnost Renishaw nabízí všem rovnou příležitost zaměstnání a je zavázána poskytnout rozumné přizpůsobení uchazečům s různými schopnostmi.