Přeskočit navigaci

Kontrolní systém Equator™

Nejnovější informace o kontrolních systémech Renishaw, případové studie a technické články.

Nejnovější články

 • Výroba dílů pro elektrické a hybridní vozy využívá ověřené schopnosti řízení procesu systémů Equator™ od Renishaw

  Když navštívíte stánek společnosti Renishaw na veletrhu EMO Hannover 2019, uvidíte zde několik systémů Equator kontrolujících řadu součástí motorů a převodovek pro elektromobily a hybridní automobily. Jde o stejné díly, k jejichž kontrole se systémy Equator nepřetržitě používají ve výrobních závodech po celém světě.

 • Nový Renishaw Equator™ 500 – automatický kontrolní robot pro ještě větší dílce

  Automatické kontrolní systémy Equator 300 se v posledních pěti letech uplatnily ve výrobních provozech po celém světě. Umožňují vysoce přesnou rozměrovou kontrolu soustružených a frézovaných dílců ihned po vyrobení. Umístění kontrolního přístroje v dílně hned vedle obráběcího stroje rozšiřuje možnosti výrobní linky a zvyšuje provozní zisk. Nový, větší systém Equator 500 nyní umožňuje měření větších dílců o průměru až 500 mm a výšce až 400 mm.

 • Nový software pro inteligentní řízení procesu určený pro kontrolní systém Renishaw Equator™

  Flexibilní měřicí systém Equator™ od společnosti Renishaw je nyní nabízen se softwarem IPC (intelligent process control – inteligentní řízení procesu), který poskytuje funkce pro plnou automatizaci aktualizací korekcí nástrojů v CNC výrobních procesech. Zlepšená schopnost přesného obrábění dílů, kratší doba nastavení a seřízení procesu a integrace se systémy automatizace jsou jen některé z výhod, které mohou uživatelé nyní očekávat.

 • Astro Kovo Plzeň utekla konkurenci s měřicím systémem Equator™

  Je to takový český „americký sen“. Začínal jako soustružník, dnes Miroslav Dušek vlastní strojírenskou firmu s mnohamilionovým obratem. Láska k poctivému řemeslu se u něj potkává s vynalézavostí, která ho nyní dovedla k vývoji revoluční linky pro měření kvality.Výrobní prostory firmy Astro Kovo Plzeň v Americké ulici na okraji Třemošné připomínají spíše ranč, než strojírenskou firmu.

 • Replace manual gauges with new INTUO™ software for Equator™

  The Renishaw Equator™ flexible gauge is now offered with the new INTUOTM gauging software, combined with a range of industry standard Renishaw probes. INTUO simplifies and automates the gauging of a wide variety of parts, removing dependence on the skill of manual gauge users. Reducing gauging inconsistency reduces scrap, whilst ensuring parts that are out of tolerance are always identified.

Všechny články