Přeskočit navigaci

Kalibrace strojů a zařízení

Diagnostika geometrické přesnosti stroje je základem pro stanovení schopnosti procesu na známé a opakovatelné úrovni.

První krok pro zlepšení procesu

Kalibrační systémy Renishaw - Laserový interferometr a Ballbar kontrolují, sledují a zlepšují statickou a dynamickou přesnost obráběcích strojů, souřadnicových měřicích strojů a dalších pohybových systémů s nároky na přesné najíždění polohy.

Naše kalibrační produkty jsou proto považovány za první krok při zlepšování schopností procesu. Jsou také vhodným doplňkem systémů měření na stroji nebo mimo něj.

Představení vyrovnávacího laserového systému XK10

Vyrovnávací laserový systém XK10, určený k použití během sestavování a seřizování obráběcích strojů, nahrazuje potřebu ustavovacích artefaktů.

Pro použití na lineárních vedeních stroje k ověření jejich přímosti, pravoúhlosti, rovinnosti, rovnoběžnosti a sklonu, jakož i k vyhodnocení směru a souososti vřetena rotačních strojů.

Prozkoumejte přednosti systému XK10

Zmodernizujte váš kalibrační systému

Společnost Renishaw nabízí uživatelům starších kalibračních systémů možnost modernizace na úroveň nejnovějšího systému. Vzhledem k přednostem, které nabízí bezdrátový systém Ballbar QC20-W jsme přesvědčení, že budete chtít modernizovat.

Náš laserový systém XL-80 nabízí vynikající výkon a provozní výhody. Kromě toho je kompatibilní s optikou systému ML10. Kalibrátor rotačních os XR20-W přidává laserovému systému větší flexibilitu, jednodušší nastavení a obsluhu.

Kalibrační software

Společnost Renishaw pravidelně aktualizuje softwary pro opravy chyb, doplnění funkcí, rozšíření podporovaných jazyků, při změnách v normách a v softwaru společnosti Microsoft.

Pokud nepoužíváte nejnovější software, mohou vám některé funkce chybět.

Stáhněte si nejnovější verzi softwaru