Přeskočit navigaci

Renishaw GUI cykly

Grafická uživatelská rozhraní pro ustavování dílců, kontrolu obrobku, ustavování nástrojů a diagnostiku obráběcích strojů.

Mnoho standardních měřicích cyklů.

Srozumitelné grafické rozhraní.

Poskytuje zpětnou vazbu a aktualizuje parametry.

O grafických uživatelských rozhraních Renishaw

Společnost Renishaw spolupracuje s výrobci obráběcích strojů na vytvoření grafického uživatelského rozhraní (GUI) pro ustavování dílců, kontrolu, ustavování nástrojů a kalibraci sond.

Každé GUI poskytuje intuitivní a uživatelsky přátelské prostředí, které uživatele vede procesem používání sond Renishaw pro obráběcí stroje. Tyto aplikace eliminují komplikace spojené s tradičním programováním a usnadňují tak používání měřicích cyklů.

GUI se dodávají pro řídicí systémy obráběcích strojů Fanuc, Okuma, Mazak, Siemens, Heidenhain a Bosch Rexroth.

Funkce a výhody

Snadné použití: GUI provádí uživatele cykly pro kalibraci sondy, ustavení dílce, ustavení nástroje a kontrolu obrobku, usnadňuje měření a eliminuje nutnost ručního ustavování. Sondu jednoduše zapolohujete nad měřený prvek a výběrem vhodného měřicího cyklu spustíte požadované měření.

GUI společnosti Renishaw poskytují, kromě zjednodušení standardních měřicích úloh, také další funkce, včetně:

Set and Inspect

Set and Inspect je nová aplikace pro snímací sondy na stroji, používaná v řídicích systémech s operačním systémem Microsoft® Windows® nebo na tabletech s Windows, připojených k řídicímu systému přes Ethernet. Podporovány jsou řídicí systémy Fanuc, Mazak, Okuma, Mitsubishi a Kitamura.

Video