Přeskočit navigaci

Ramanova spektroskopie

Díky našemu neúnavnému zaměření na kvalitu a výkon vyvíjíme a dodáváme celou řadu Ramanových přístrojů a technologií na vrcholné úrovni inovací.

Našim špičkovým systémům, které poskytují nejkvalitnější chemická data v nejkratším čase, důvěřují vědci a technici na celém světě.

Kontaktujte nás

Přesně konstruované systémy Ramanovy spektroskopie jsou určeny odborníkům, kteří vyžadují rychlé získání přesných výsledků.

inVia Qontor

Naše výrobky

Vyrábíme celou řadu přístrojů pro Ramanovu spektroskopii, včetně mikroskopů, stolních analyzátorů a kombinovaných systémů. Další informace o našich produktech.

Prozkoumejte naši nabídku

Ramanova spektroskopie ve farmacii

Aplikace Ramanovy spektroskopie

Ramanova spektroskopie se úspěšně používá k analýze celé řady materiálů a systémů. Zjistěte více o našich aplikačních oblastech a o tom, jak vám můžeme pomoci s vašimi požadavky.

Prozkoumejte aplikace

inVia Raman Connect

Raman Connect

Prozkoumejte výběr článků, videí, prezentací a názorů o možnostech Ramanovy spektroskopie a zjistěte více o tom, jak vám můžeme pomoci.

Prozkoumejte Ramanovu spektroskopii

Ramanovo mapování krému na holení

Klíčové technologie

Společnost Renishaw se intenzivně angažuje v oblasti výzkumu a vývoje. V našich spektroskopických přístrojích je použito mnoho patentovaných inovací. Objevte klíčové technologie použité v našich Ramanových systémech.

Prozkoumejte technologie

Ramanovy systémy vyráběné společností Renishaw

Jsme odborníci v oblasti metrologie, řízení složitých pohybů, zdravotnictví, spektroskopie a aditivní výroby. Podívejte se, jak jsou naše technologie a produkty používány při konstrukci, testování a výrobě Ramanových systémů, a jak nám pomáhají dosáhnout nejvyšší úrovně výkonu a citlivosti.

Podpora, školení a zdroje

Naše týmy vědců a techniků vám poskytnou odborné rady i podporu výrobků, techniky i aplikací pro vaše veškeré požadavky související s Ramanovou analýzou.

Školení Ramanova softwaru

Školení

Díky našim podrobným školením pochopíte plný potenciál vašeho Ramanova systému a využijte všechny jeho možnosti.

Více informací

Služby a instalace pro Ramanovy systémy

Služby a instalace

Náš servisní tým nainstaluje a otestuje váš systém, aby byl od samého začátku zaručen jeho optimální výkon.

Více informací

Podpora Ramanových aplikací

Aplikační podpora

Naši specialisté, kteří se zabývají pouze Ramanovými produkty, jsou připraveni pomoci vám získat maximum z vašich Ramanových systémů.

Více informací

Maketa Ramanovy brožury

Literatura

Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů, aplikací a technických informací ke stažení.

Více informací

Online ukázky Ramanových systémů

Online ukázky

Prohlédněte si z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře naše Ramanovy systémy v akci. Kontaktujte nás ještě dnes pro další informace.

Více informací

inVia Qontor

Získejte poslední novinky

Udržujte si přehled o našich posledních inovacích, novinkách, aplikacích a nově uváděných produktech a získávejte aktualizace přímo do vaší poštovní schránky.

Zaregistrujte se

Chcete se dozvědět více?

Náš místní zástupce rád odpoví na vaše dotazy. Můžete nás kontaktovat vyplněním formuláře nebo zasláním emailu.

Kontaktujte nás