Přeskočit navigaci

Ramanova spektroskopie

Společnost Renishaw, která je uznávanou špičkou v oboru Ramanovy spektroskopie, vyrábí vysoce výkonné Ramanovy systémy pro celou řadu aplikací.

Nová generace Ramanova zobrazování

Společnost Renishaw má několik desítek let zkušeností s vývojem všestranných Ramanových systémů, poskytujících spolehlivé výsledky i v těch nejnáročnějších měřeních.

Podpora, školení a další informace

Pro vaše jakékoli požadavky související s Ramanovu analýzu zde jsou týmy vědců a techniků společnosti Renishaw, kteří vám poskytnou odborné rady i podporu pro výrobky, techniku a aplikace

Získejte nejlepší řešení pro Ramanovu spektroskopii.

Naše systémy nabízejí nejvyšší úroveň výkonu a flexibility. Spoléhají se na ně naši zákazníci z celého světa, kterým poskytují dokonalé analytické informace v mnoha různých oborech a aplikacích.

Divize spektroskopických produktů společnosti Renishaw je součástí globální metrologické a výrobní společnosti založené v roce 1973, která je pověstná vynikající technikou.

Dobrá investice, nestárnoucí produkt

Volbou produktů Renishaw získáte jistotu vynikající investice. Získáte Ramanovy systémy, které se snadno používají a produkují opakovatelná a spolehlivá data, a to i z náročných vzorků. A vydrží dlouho.

Získejte poslední novinky

Připojte se k našemu seznamu adresátů a získejte:

  • Exkluzivní nové zprávy od jiných vědců
  • Podrobnosti o nejnovějších technologiích
  • Rady a tipy pro používání a aplikaci Ramanovy spektroskopie

Získávejte novinky přímo do vaší poštovní schránky.