Přeskočit navigaci

Inspection Plus - makro software pro CNC obráběcí stroje

Inspection Plus nabízí široké spektrum snadno použitelných cyklů snímání pro sondy pro obráběcí stroje společnosti Renishaw. Jsou zde cykly od základního ustavování a kontroly dílců až po složitější vektorové a úhlové kontrolní rutiny.

Snadné používání

Zkušení uživatelé mohou vytvářet a spouštět cykly pomocí tradiční techniky G kódů. Noví nebo méně zkušení uživatelé mohou používat software GoProbe, který nabízí zjednodušené programování podporované školicí soupravou pro samostudium a aplikací pro chytrý telefon.

Inspection Plus rovněž podporuje celou řadu grafických uživatelských rozhraní (GUI) včetně GoProbe iHMI a Set and Inspect – poskytuje uživatelsky přátelská rozhraní pro cykly ustavování a kontroly dílců.

Inteligentní optimalizace

Inspection Plus používá technologii SupaTouch pro inteligentní minimalizaci času cyklu, zvýšení produktivity a významná zdokonalení měření.

Vyspělé funkce pro dokonalé řízení procesu

Tento balíček instalovaný na stroji, který je kompatibilní se všemi hlavními platformami řídicích systémů obráběcích strojů, nevyžaduje žádné externí periférie.

Balíček dodávaný jako jednoduchá modernizace nebo instalace OEM/distributorem se většinou používá pro ustavení obrobku, identifikaci komponent a měření rozměrů obrobku ve stanovených intervalech. Umožňuje export výsledků měření – velikost, poloha a odchylka měřeného prvku – do proměnných stroje. To umožňuje provádění dalších výpočtů a použití logických funkcí.

Set and Inspect přispívá ke zdokonalení výrobních procesů

Podívejte se, jak naši zákazníci používají naši nabídku aplikací k obráběcím strojům pro zjednodušení jejich výrobních procesů.

Nová řídicí jednotka Hartrol Plus byla navržena pro snadnou obsluhu našich strojů. Set and Inspect je výborný doplněk, protože jeho grafické uživatelské rozhraní znamená, že operátoři mohou snadno programovat snímací cykly pro obráběcí stroje.

Hartford (Taiwan)

Zjistěte více