Přeskočit navigaci

Novinky v oblasti aditivní výroby a vakuového lití

Poslední novinky z aditivní výroby společnosti Renishaw, případové studie a technické články zahrnující technologie laserového tavení, vakuového lití a vstřikovacího lití.

Nejnovější články

 • Aditivní výroba – produktivita bez kompromisů na veletrhu EMO Hannover 2019

  RenAM 500Q front no shadow Od 16. do 21. září 2019 bude Renishaw, přední světová společnost v oboru strojírenských technologií, představovat svůj přední hardware a software pro aditivní výrobu (AM, z anglického additive manufacturing) na veletrhu EMO Hannover 2019. Ve specializovaném stánku pro aditivní výrobu v hale 9 bude společnost Renishaw předvádět svůj sortiment produktů pro vysoce kvalitní výrobní technologie AM, včetně svého nejmodernějšího systému RenAM 500Q se čtyřmi lasery.

 • Nadzvukové auto BLOODHOUND SSC využívá zkušenosti společnosti Renishaw s 3D tiskem

  3D representation of a prototype design for the BLOODHOUND Supersonic Car (image courtesy of Siemens NX) Renishaw, jedna z předních britských technologických firem spolupracuje na vývoji prototypu vozidla Bloodhound SSC, které se v létě 2015 pokusí překonat magickou rychlost 1 000 mil za hodinu (přibližně 1609 km/h).

 • První kovový cyklistický rám vyrobený společností Renishaw pro Empire Cycles technologií 3D tisku

  Empire MX-6 bike with original aluminium frame Společnost Renishaw, jediný britský výrobce strojů pro aditivní výrobu určených pro tisk kovových dílů, spolupracuje s přední britskou společností zabývající se vývojem a výrobou jízdních kol na vytvoření světově prvního kovového cyklo rámu vytištěného 3D technologií.

 • Nový název pro aditivní výrobu

  AM250 & AM125 Renishaw SLM (selektivní tavení laserem) je převratný doplňkový proces výroby zcela kompaktních kovových součástí pomocí velmi výkonného vláknového laseru prostřednictvím 3D softwaru CAD. Součásti jsou vyráběny z různých jemných práškových kovů, tavených v přísně regulované atmosféře, vrstvu po vrstvě s tloušťkou vrstvy 20–100 mikronů.

Všechny články