Přeskočit navigaci

Zmodernizujte svůj souřadnicový měřicí stroj

Kompletní řešení pro všechny značky měřicích strojů, včetně značek Hexagon a Zeiss. Modernizované stroje jsou vybaveny ve všech ohledech nejmodernější technologií a mají zajištěnou podporu a servis přímo od společnosti Renishaw.

Řešení pro všechny značky souřadnicových měřicích strojů

Renishaw Retrofit Program přináší uživatelům všech značek souřadnicových měřicích strojů přístup k nejmodernější technologii s jistotou globálního servisu i podpory přímo od výrobce.

Provozní výhody, jako je zvýšená produktivita, zkrácené časy měření a vyšší automatizace měřicích úloh, jsou díky Retrofit Programu dostupné pro všechny značky souřadnicových měřicích strojů. Modernizace umožňuje uživatelům nadále používat původní stroj. Všechny důležité komponenty měřicího systému jsou však zmodernizovány s cílem dramatického zvýšení měřicího výkonu stroje.

Využijte potenciál svého souřadnicového měřicího stroje

Přečtěte si dokument popisující příležitosti, jak zvýšit schopnost a výkonnost měření stávajících souřadnicových měřicích strojů doplněním nejmodernějšího softwaru, řídicích systémů a snímacích technologií.

  • Zprávy:  Využijte potenciál svého souřadnicového měřicího stroje

    Měření je životně důležité v jakémkoli výrobním oboru, protože poskytuje důležité informace pro řízení procesů a kontrolu výrobků. Avšak starší souřadnicové měřicí stroje se mohou stát slabinou, pokud neudrží krok s měnícími se nároky na měření. Nové snímací sondy, řídicí systémy a software teď otevírají nové možnosti v modernizacích stávajících souřadnicových měřicích strojů. Původní stroj nabídne po modernizaci vyšší přesnost, rychlejší měření, větší podíl automatizace a nové schopnosti, včetně výhod programování CAD modelů. V současném ekonomickém klimatu má modernizace dobrý ekonomický a ekologický smysl.

Systémy pětiosého měření

Díky modernizaci jsou vysokovýkonné 5osé měřicí systémy REVO® a PH20™ společnosti Renishaw přístupné pro uživatele všech značek CMM. Technologie 5osého měření využívá zcela jiný princip než tradiční metody měření na souřadnicových měřicích strojích. Synchronizovaný pohyb dvou os hlavice a tří os měřicího stroje vede k minimalizaci dynamických chyb vznikajících za mimořádně vysokých měřicích rychlostí.

Modernizace REVO s autorizací ISO 17025 poskytuje až 70% úsporu doby cyklu, bezkontaktní měření a analýzu drsnosti povrchu jediným strojem CMM.

PH20 poskytuje přednosti 5osého měření aplikacím dotekového měření, kde typicky nabízí trojnásobné zvýšení průchodnosti.

K dostání u společnosti Renishaw nebo u našich certifikovaných montážních firem

MODUS 2 souprava pro upgrade ruční obsluhy

  • Flyer:  Manual CMM upgrade kit specification

    A Renishaw manual CMM retrofit transforms your machine into a fast, easy to use measurement facility. As well as the MODUS 2 software, upgrade kits include controller, power supply, 3-way footswitch, scale and readheads for 3 axes (if required), plus all the necessary cabling and connectors.

Modernizace ručně obsluhovaných souřadnicových měřicích strojů

Metrologický softwarový balík MODUS 2 společnosti Renishaw nyní obsahuje možnost ručního ovládání stroje, která zpřístupňuje náročná měření díky jednoduchému, snadno ovladatelnému nástroji a podpoře celé nabídky CMM Renishaw s dotekovými sondami.

Rychlejší a snazší provoz stroje

Prvky soupravy pro upgrade a softwarové funkce optimalizují provoz stroje a změní váš CMM na rychlé měřicí zařízení.

MODUS 2 podporuje dotykový displej, který je pohodlnější alternativou ovládání myší v případech, kdy operátor musí současně držet CMM a komunikovat se softwarem.

Kromě 3cestného nožního ovladače umožňuje také hands-free obsluhu mnoha často používaných funkcí.

Rozšířená záruka

Pro váš klid nabízíme pro CMM produkty až tříletou záruku. Rozšíření záruky lze sjednat během prvních tří měsíců od zakoupení. Kontaktujte svého prodejce.

Informace o produktech