Přeskočit navigaci

Upínací stavebnice

Společnost Renishaw nabízí řadu modulárních i zakázkových upínacích stavebnic a softwaru pro použití se souřadnicovými měřicími stroji (CMM), kontrolními systémy Equator™a optickými měřicími systémy.

Vyberte vaši aplikační oblast

Upínací stavebnice Renishaw zvyšují měřicí kapacitu, opakovatelnost a přesnost měření. Upínací stavebnice se dají snadno, rychle a opakovaně sestavit.

Ať už měříte dílce pro letecký, automobilový, elektrotechnický nebo zdravotnický průmysl, upínací stavebnice Renishaw představují kompletní řešení pro upínání a pomohou zlepšit vaše kontrolní postupy.

Proč zvolit upínací stavebnice Renishaw?

Široká nabídka flexibilních řešení

Široká nabídka modulárních upínacích prvků Renishaw a možnosti zakázkové konstrukce poskytují řešení pro nejrůznější aplikace a dílce prakticky libovolných rozměrů, tvarů a materiálů. Základní desky a komponenty se standardně dodávají s metrickými závity M4, M6, M8 a s palcovými závity 1/4-20“.

Rychlost, přesnost a opakovatelnost

Všechny komponenty jsou dotahovány ručně bez použití speciálních nástrojů. Upínání lze dokumentovat a přesně opakovat pomocí našich alfanumericky označených základních desek.

Nepřekonatelná trvanlivost, odolnost vůči opotřebení a kvalita

Naše komponenty z tepelně upravené oceli a základní desky s tvrdým eloxováním Nituff® mají hladký povrch odolný vůči poškrábání.

Zvýšení produktivity během kontroly dílců

Software Renishaw FixtureBuilder pomáhá uživatelům vytvářet upínací sestavy, poskytuje dokumentaci a pomáhá při offline programování.

Dokumenty ke stažení

  • Technical specifications:  Renishaw metrology fixturing Technical specifications: Renishaw metrology fixturing [en]
  • Brožura:  Upínací stavebnice Brožura: Upínací stavebnice