Přeskočit navigaci

Vakuové lití plastů a kovů

Renishaw je výrobcem a dodavatelem profesionálních strojů pro vakuové lití plastů, včetně služeb a spotřebního materiálu.

Dodáváme stroje a zařízení pro malosériové vakuové lití plastů a služby pro produkci kovových dílců

Renishaw poskytuje ucelené řešení pro vakuové lití plastů. Od jednoduchých ručně ovládaných strojů po vysokovýkonné automaty řízené počítačem, které umožňují ekonomickou výrobu malých sérií, finálních dílů a prototypů - až do 50 dílů z jedné formy.

Vakuové lití se používá v celé řadě oborů, například v automobilovém průmyslu, medicíně, vědě, umění, ale i ve výrobě spotřebního zboží.

Společnost Renishaw dodává kromě strojů také ucelený sortiment pryskyřic pro odlévání; více podrobností viz naše katalogové listy.

Další informace o funkci našich systémů vakuového lití

  • Vacuum casting products and process [en]

    Renishaw provides a full solution for vacuum casting with a range of machines, from manual to high capacity computer automated, for the economic production of short run, end use parts and prototypes - up to 50 parts from a single mould.

Široká nabídka materiálů a služby pro produkci kovových dílců

Sortiment Renishaw zahrnuje komplexní nabídku pryskyřic, nahrazujících termoplasty, flexibilní a vysoce pevné plastické pryskyřice včetně čirých, ABS (Akrylonitrilbutadienstyren), vysokoteplotní ABS a plasty potlačující hoření, vyhovující standardům UL94V0 a FDA.

Naše zkušenosti nám umožňují poskytovat také kompletní služby pro odlévání kovových dílů s použitím vytavitelných modelů vyráběných na našich vlastních strojích.

Důvěra ve spolehlivost našich vlastních strojů a kvalita jimi vyráběných produktů je taková, že malosériově vyrábíme díly i pro některé špičkové produkty Renishaw, například kryty přístrojů Dynascan a Quarryman.

Zkušenosti společnosti Renishaw

Naše stroje pro vakuové lití byly navrženy a vyrobeny našimi zkušenými odborníky. Naši experti s více než 25 lety zkušeností v oblasti vakuového lití jsou připraveni poradit vám při volbě strojů i materiálů - všechny výrobky společnosti Renishaw jsou plně podporovány naší celosvětovou sítí více než 70 poboček ve 32 zemích.

Brožura

Brožura:  Brožura:  Systémy pro vakuové lití Brožura: Systémy pro vakuové lití

Systémy pro vakuové lití společnosti Renishaw jsou ideální pro výrobu malých dávek. Jednu silikonovou formu lze použít až 50x před její výměnou.