Přeskočit navigaci

Upínače na míru

Jestliže standardní upínací stavebnice společnosti Renishaw nevyhovují vašim požadavkům, jsme připraveni navrhnout a vytvořit pro váš souřadnicový měřicí stroj, optický systém nebo měřicí systém Equator™ vhodný upínač na míru.

Žádné dvě zakázkové upínací stavebnice nejsou stejné

Proto při tvorbě řešení zakázkového upínání dle vašich požadavků spolupracují naši konstruktéři s vámi.

Technici společnosti Renishaw jsou schopni zajistit upínaní na míru dle vašich potřeb, od vypracování koncepce až po výrobu. Aplikace zakázkového upínání se používají ve všech průmyslových odvětvích, od leteckého, automobilového a zdravotnického průmyslu až po přesnou výrobu.

Abychom dospěli k nejlepšímu řešení, musíme znát všechny aspekty měřicí úlohy:

  • Jak často bude součást měřena
  • Typ materiálu, velikost a tvar obrobku
  • Rozměry a tolerance součásti
  • Vztažné roviny nebo orientace součásti
  • Hmotnost a velikost upínacího přípravku

Pro lepší orientaci můžete předložit našim technikům CAD soubory, obrázky nebo výkresy součásti. Vyplňte formulář požadavku na zakázkový upínač nebo kontaktujte vašeho místního prodejce a prodiskutujte s ním vaše požadavky zakázkového upínače.


Náš konstrukční tým vám také může pomoci navrhnout zakázkové dopravní systémy, které budou odpovídat vašim požadavkům. Dopravní systémy Renishaw jsou výborným řešením pro měřicí stroj umístěný ve výrobní lince nebo tam, kde je nutno kontrolovat těžké a obtížně manipulovatelné dílce.

Galerie zakázkových upínačů