Přeskočit navigaci

Společnost Renishaw uvedla na trh software FixtureBuilder pro 3D modelování sestav upínacích systémů

Duben 2016

Společnost Renishaw představí software FixtureBuilder na veletrhu EMO Hannover 2017, který se koná od 18. do 23. září (hala 6, stánek B46).

FixtureBuilder je softwarová aplikace pro 3D modelování sestav upínacích systémů a dokumentaci použitých upínacích elementů.

Software umožňuje práci s CAD modelem kontrolovaného dílu. 3D model se naimportuje do programu FixtureBuilder v jehož prostředí se vymodeluje sestava upínacího systému. Celá sestava, společně s měřeným dílem, může být následně exportována do inspekčního software měřicího stroje v některém z oblíbených formátů, např: IGES, SAT, STEP atd.

Software FixtureBuilder nabízí významné zjednodušení přípravy měření díky dlouhodobým zkušenostem společnosti Renishaw.

Program FixtureBuilder nabízí bezkonkurenčně jednoduché používání díky:

  • přehledným a srozumitelně uspořádaným knihovnám komponent;
  • inteligentní funkci přetahování „drag and drop“;
  • rychlé manipulaci s upínacími elementy;
  • Snadné aplikaci pohyblivých prvků.

Uživatelská zkušenost je ještě více posílena plnou kompatibilitou softwaru s modely CAD a dostupností vlastních knihoven.

Funkce „Build it“ je jednou z klíčových výhod pro uživatele softwaru FixtureBuilder. Automatizuje vytváření pracovních postupů a kusovníků pro každou sestavu upínacího systému. Díky tomu pomáhá zajišťovat shodu s normami kvality a usnadňuje objednávání upínacích elementů.

Software je k dispozici pro všechny uživatele upínacích systémů společnosti Renishaw. Můžete si jej zakoupit prostřednictvím distribuční sítě společnosti Renishaw a rovněž na e-shopu společnosti Renishaw. K dispozici je také bezplatná demo verze.

Další informace o upínacích produktech společnosti Renishaw naleznete na stránce www.renishaw.cz/fixtures

Chcete-li získat více fotek, videí nebo informací o společnosti Renishaw a jejích produktech, navštivte na webu část Média.