Přeskočit navigaci

Příslušenství pro vakuové lití

Pro systémy vakuového lití Renishaw je k dispozici široká nabídka příslušenství.

Vyzrávací pece

Vytvrzovací pece

Dodáváme celou řadu skladovacích a vyzrávacích pecí pro materiály a formy. Specifikovat lze analogové nebo digitální řízení, jakož i konstrukční materiály a napájecí napětí.

Vakuové míchací zařízení

Podtlakový směšovač

Vakuové míchací zařízení je určeno k míchání velkých objemů silikonového materiálu pro velkou výrobní kapacitu, nebo pro míchání vysoce viskózních materiálů jako je epoxidová odlévací pryskyřice.

Pracovní stoly

Kouřová stolice, prachová stolice

Při vakuovém lití je důležité udržovat čistotu. Naše stoly zamezující výparům a prachu udržují čisté a bezpečné prostředí obsluhy při míchání pryskyřic, práci s rozpouštědly a čištění dílců. Stoly jsou samostatné jednotky a není nutno je připojovat k odsávacímu systému.

Rozšiřovací komora

Rozšiřovací komora

Pro projekty, jimž nepostačuje kapacita standardního stroje, jsou k dispozici různé rozšiřovací komory, které lze nakonfigurovat podle vašich požadavků. Tato opce je k dispozici pouze pro stroje 5/04.

Duální mixer

Dvojitý robot

Tato opce umožňuje výrazně zvýšit výrobní kapacitu lití. Provedení se dvěma mixéry je k dispozici pouze pro stroje 5/04. Mixéry lze provozovat nezávisle nebo synchronně.