Přeskočit navigaci

Příslušenství pro Ramanovu spektroskopii

Společnost Renishaw nabízí široký sortiment příslušenství, které umožní přizpůsobit Ramanův systém vašim požadavkům.

Ramanovy spektroskopické produkty společnosti Renishaw jsou kompatibilní s pestrou paletou příslušenství umožňující přizpůsobit systém vašim potřebám.

Prozkoumejte naše příslušenství zahrnující vysoce kvalitní mikroskopové objektivy, sondy s optickými kabely pro vzdálenou analýzu a celou řadu řízených prostředí. Spojte se s námi ohledně vašich specifických požadavků a my vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás
inVia Raman microscope objective lens

Optika pro soustředění světla

Volba nejvhodnějšího objektivu pro daný experiment je mimořádně důležitá, ať jde o mikroskop, vláknovou sondu nebo jiné prostředky dodávky světla. Je klíčem pro úspěšná Ramanova měření, protože určuje objem vzorkovaného materiálu a účinnost soustředění rozptýleného Ramanova světla.

Více informací

Virsa SB2000 with hot-cold stage

Řízení prostředí

Společnost Renishaw dodává širokou nabídku řešení pro řízené prostředí. Ta umožňují provádět na místě Ramanova a fotoluminscenční měření v nejrůznějším přesně řízeném prostředí, včetně řízení teploty, vysokého tlaku, elektrochemických vlivů, vlhkosti a buněčných inkubátorů.

Více informací

Chcete se dozvědět více?

Náš místní zástupce rád odpoví na vaše dotazy.
Můžete nás kontaktovat vyplněním formuláře nebo zasláním emailu.

Kontaktujte nás

Získejte naše nejnovější aktualizace.

Udržujte si aktuální přehled o našich nejnovějších akcích, webových seminářích, poznámkách k aplikacím a uvádění nových produktů.

Přihlaste se k odběru

Dokumenty ke stažení: Příslušenství pro Ramanovu spektroskopii