Přeskočit navigaci

Doteky pro sondy Zeiss

Společnost Renishaw představuje ve svém rozšířeném katalogu doteků řadu přesných doteků, adaptérů a příslušenství určených pro snímací hlavice Zeiss.

Nabídka doteků Zeiss

Standardní doteky Renishaw se vyznačují charakteristickými vlastnostmi a rozsáhlými možnostmi specifikace pro dané aplikace. Mimo tuto nabídku Renishaw dodává i řadu doteků Zeiss ve stejně vysoké kvalitě. Řada je kompatibilní se systémy analogových sond Zeiss bez nutnosti výměny sond, měřicích hlavic s výměníky sond a dynamických snímacích hlavic.

Příslušenství

Kromě stovek dodávaných doteků v nabídce Zeiss, dodává společnost Renishaw také celou řadu příslušenství pro snímací hlavice Zeiss. To zahrnuje držáky a prodloužení doteků, klouby, kostky, adaptéry, jakož i sortiment dalších nástrojů a příslušenství.

Desky adaptérů Zeiss Vast XXT a doteky

S potěšením oznamujeme zavedení doteků a desek adaptérů pro skenovací snímač Zeiss Vast XXT. Desky adaptérů TL1, TL2 a TL3 jsou dodávány spolu s širokým výběrem doteků M3 určených speciálně pro tyto desky.

Vyhledejte si produkty Zeiss

Široká nabídka, zahrnující celou řadu přímých doteků z nejrůznějších materiálů a s různými závity, jakož i množství hvězdicových, diskových a různě tvarovaných doteků, poskytuje spoustu možností splňujících potřeby aplikací.

Další informace a zobrazení kompletní nabídky viz Doteky pro aplikace Zeiss.

Dokumenty ke stažení

Galerie aplikací Zeiss