Přeskočit navigaci

Sondy a software pro souřadnicové měřicí stroje

Měřicí sondy pro rychlou a přesnou kontrolu rozměrů a tvaru obrobků.

Rychlost, přesnost, agilita.

Nejlepší měřicí systémy pro souřadnicové měřicí stroje na světě.

Společnost Renishaw již déle než 40 let dodává inovace, které jsou milníky v oboru průmyslové metrologie. Od původní spínací dotekové sondy a motorizované indexované hlavy přes systém opakovatelné výměny doteků po modulární skenovací systémy - snímače Renishaw se staly průmyslovým standardem pro souřadnicové měřicí stroje (CMM).

Pětiosé měřicí systémy představují největší změnu v historii měření. Poskytují nepřekonatelnou rychlost a flexibilitu měření bez kompromisů mezi rychlostí a přesností, které jsou nevyhnutelné u konvenčních měřicích technik. Pětiosé systémy společnosti Renishaw - skenovací systém REVO i dotekový systém PH20 zvyšují produktivitu měření, minimalizují čas přípravy měření a díky přesnosti systémů se lze spolehnout na požadovanou finální kvalitu výrobku.

 

REVO® – multisenzorový systém s 5osým pohybem a neomezeným polohováním znamená revoluci v oblasti měření.

  • 5osý měřicí systém REVO je revolucí v oboru kontroly kvality. Neomezené polohování hlavy a pohyb synchronizovaný v 5 osách umožňuje snadný přístup k celé řadě charakteristik dílců, přičemž pro celé měření často stačí pouze jeden jediný dotek. Účinnější strategie měření poskytují nepřekonatelné úspory času; stejným systémem lze vykonávat měření drsnosti na přesně určených místech bez pracného přemísťování dílce a jeho opakovaného upínání. Vynikající výsledek je zaručen!