Přeskočit navigaci

Služby a podpora pro Ramanovu spektroskopii

Renishaw Raman Assist

Využijte maximálně váš Ramanův systém prostřednictvím komplexních balíčků školení a podpory. Pomůžeme vám prozkoumat všechny vyspělé funkce a možnosti vašeho systému, abyste získali co nejkvalitnější data.

Balíček je dostupný všem uživatelům po zakoupení Ramanova přístroje společnosti Renishaw. Nabízí následující přednosti:

  • Podporu díky naší globální sítě vysoce kvalifikovaných specialistů pro Ramanovy aplikace prostřednictvím vyhrazené e-mailové adresy. Tým vám pomůže interpretovat a optimalizovat získaná data.
  • Přístup do naší obsáhlé knihovny školicích modulů a videí.
  • Přístup do školicích relací Raman Revealed společnosti Renishaw.
  • Pozvánky do našich celosvětových seminářů Inside Raman, kde se dozvíte o nových možnostech systému a softwaru také od dalších uživatelů.
  • Online vzdálený přístup k podpoře a diagnostickým kontrolám pro váš tým.
  • Bezplatné aktualizace softwaru
Služby a instalace pro Ramanovy systémy

Služby a podpora

Spojte se s našim týmem, který vám pomůže s vašim systémem, servisem a díly, nebo se obraťte na našeho specialistu pro Ramanovy aplikace.

Získejte podporu


Solární panel pro Ramanův mikroskop inVia

Obecné dotazy

Obraťte se na nás s povšechnými dotazy o našich produktech a některý z našich týmů se s vámi v krátkosti spojí.

Kontaktujte nás


Sídlo společnosti Renishaw New Mills

Lokální kontakt

Spojte s vaším místním zástupcem. Mějte po ruce sériové číslo vašeho zařízení. Je uvedeno na vašem přístroji.

Vybrat region

Instalace vašeho systému

Mezinárodní servisní tým společnosti Renishaw nainstaluje a otestuje váš systém. Tito technici, kteří se věnují Ramanovým systémům, zaručí optimální výkon vašeho přístroje od samého začátku.

Po instalaci a otestování vašeho přístroje poskytne servisní technik personalizované a interaktivní úvodní školení. To trvá zpravidla dva dny, během nichž vám ozřejmí funkce systému a předvede sběr i zpracování dat a analytické schopnosti systému. Uživatelé budou vyškoleni v obsluze a preventivní údržbě pro zachování kalibrace a seřízení systému, který tak bude poskytovat konzistentní a spolehlivé výsledky.

Díky našim globálním poprodejním službám lze, ve spojitosti s plány servisní služby na místě, dálkově provádět podporu a diagnostiku přístroje. K dispozici je celá řada servisních plánů pro zajištění údržby vašeho systému. Obraťte se na nás ohledně dalších informací.

Pošlete nám email

Školení Ramanova softwaru

Školení pro Ramanovy systémy

Pochopte plný potenciál vašeho Ramanova systému. Prozkoumejte naši nabídku různých možností školení, které vám umožní tohoto cíle dosáhnout.

Více informací

Online ukázky Ramanových systémů

Raman Revealed

Workshopy Raman Revealed jsou ideální pro uživatele, kteří chtějí lépe využívat možností svého Ramanova systému.

Více informací

inVia Raman microscope objective lens

Požadavek aktualizace

Uživatelům, kteří chtějí modernizovat svůj přístroj můžeme poradit nejlepší řešení pro měnící se požadavky experimentů.

Požadavek aktualizace

Zastaralost komponent Ramanových mikroskopů inVia vyrobených před rokem 2009.

Od 1. ledna 2021 již nebude možné opravit nebo vyměnit některé vadné klíčové komponenty Ramanových mikroskopů inVia vyrobených před rokem 2009. Podrobnosti o důvodu těchto změn, o podpoře a možnostech modernizace těchto přístrojů jsou uvedeny zde.

Omezená podpora systému Renishaw Ramascope, Ramanových mikroskopů řady RM a Ramanova analyzátoru RA100

Systém Ramascope a řada RM, uvedené na trh v letech 1992 resp. 1998, byly počínaje rokem 2002 nahrazeny mikroskopy inVia. Pokud máte některý z těchto přístrojů, můžeme vám stále poskytnout podporu při opravách i výměně komponent, jako jsou lasery a filtry. To vám umožní nadále používat váš přístroj. Avšak vzhledem k rychlému vývoji technologií již není možné tyto přístroje modernizovat. Díky tomuto kroku jsme schopni podporovat stále rostoucí počet nových produktů. Promluvte si s některým z našich zástupců o možnosti přechodu na novější produkt Ramanovy spektroskopie vyšší úrovně. Prodej systému RA100 byl nyní ukončen. Máte-li některý z těchto přístrojů, můžeme vám i nadále nabídnout podporu. Kontaktujte nás a prodiskutujte s námi vaše požadavky.