Přeskočit navigaci

Služby a podpora pro Ramanovu spektroskopii

Potřebujete podporu?

Kontaktujte nás online některým z následujících způsobů:

Alternativně můžete zavolat váš místní kontakt.

Připravte si k ruce sériové číslo vašeho přístroje; budeme vám tak schopni rychleji pomoci. Pokyny pro jeho vyhledání jsou zde.

Renishaw Raman Assist

Přejeme si, abyste využívali plný potenciál vašeho Ramanova systému a používali jeho nejnovější funkce a možnosti, a proto nabízíme komplexní balíček podpory.

Je dostupný všem uživatelům po zakoupení Ramanova přístroje společnosti Renishaw. Program zpřístupňuje naše specialisty týmu Raman a přináší následující výhody:

  • Přístup prostřednictvím vyhrazené e-mailové adresy do globální sítě kvalifikovaných odborníků na Ramanovy aplikace, kteří vám mohou pomoci interpretovat a optimalizovat vaše data.
  • Přístup do naší obsáhlé databáze on-line uživatelských školicích modulů a videí, které vám pomohou optimalizovat sběr a zpracování dat
  • Dálková online podpora a diagnostické testy
  • Preferenční přístup do školicích relací Raman Revealed training sessions společnosti Renishaw
  • Aktualizace nových možností přístrojů a softwaru na celosvětových interních seminářích o Ramanově spektroskopii
  • Bezplatné aktualizace softwaru

Podrobnosti o balíčku podpory

Instalace a servis

Mezinárodní servisní tým společnosti Renishaw nainstaluje a otestuje váš systém. Tito technici, kteří se věnují Ramanovým systémům, zaručí optimální výkon vašeho přístroje od samého začátku.

Po instalaci a otestování vašeho přístroje poskytne servisní technik personalizované a interaktivní úvodní školení. To trvá zpravidla dva dny, během nichž vám ozřejmí funkce systému a předvede sběr i zpracování dat a analytické schopnosti systému. Uživatelé budou vyškoleni v obsluze a preventivní údržbě pro zachování kalibrace a seřízení systému, který tak bude poskytovat konzistentní a spolehlivé výsledky.

Díky našim globálním poprodejním službám lze, ve spojitosti s plány servisní služby na místě, dálkově provádět podporu a diagnostiku přístroje. K dispozici je celá řada servisních plánů pro zajištění údržby vašeho systému. Kontaktujte náš servisní a instalační tým: raman.support@renishaw.com

Přístup ke školicím modulům

Poskytujeme obsáhlou nabídku školicích modulů. Obsahují podrobnou nápovědu a postupy, které vám pomohou odpovědět na jakékoli otázky vzniklé po úvodním školení. Požádejte o přístup ke školicím modulům

Podpora a pomoc po celou dobu životnosti systému inVia

Pro rady ohledně konfigurace přístroje, zpracování a analýzy dat nebo přípravy vzorku se obraťte na náš specializovaný globální tým pro aplikaci Ramanových systémůraman.applications@renishaw.com, kde vám bude přidělen technik pro zodpovězení vašeho dotazu.

Pro pokračující vzdělávání a školení pořádáme pravidelné školicí workshopy Raman Revealed. Jsou ideální pro uživatele, kteří chtějí lépe využívat možností svého Ramanova systému. Pro více informací navštivte naše webové stránky Raman Revealed.

Obraťte se na nás s jakýmikoli poprodejními dotazy.

Zeptejte se nás na naši rozšířenou záruku a rozsah našich servisních smluv.

Potřebujete modernizaci vašeho přístroje?

Pokud se změnily vaše požadavky na prováděné analýzy, můžeme váš aktuální systém modernizovat.

Omezená podpora systému Renishaw Ramascope, Ramanových mikroskopů řady RM a Ramanova analyzátoru RA100

Systém Ramascope a řada RM, uvedené na trh v letech 1992 resp. 1998, byly počínaje rokem 2002 nahrazeny mikroskopy inVia.

Pokud máte některý z těchto přístrojů, můžeme vám stále poskytnout podporu při opravách i výměně komponent, jako jsou lasery a filtry. To vám umožní nadále používat váš přístroj.

Avšak vzhledem k rychlému vývoji technologií již není možné tyto přístroje modernizovat. Díky tomuto kroku jsme schopni podporovat stále rostoucí počet nových produktů. Promluvte si s některým z našich zástupců o možnosti přechodu na novější produkt Ramanovy spektroskopie vyšší úrovně.

Prodej systému RA100 byl nyní ukončen. Máte-li některý z těchto přístrojů, můžeme vám i nadále nabídnout podporu. Kontaktujte nás a prodiskutujte s námi vaše požadavky.