Přeskočit navigaci

Upínací stavebnice pro Equator™

Upínací stavebice pro kontrolní systém Equator™ umožňují snadné a rychlé upínaní bez ohledu na velikost, geometrii a materiál součásti.

Upínací stavebnice pro kontrolní systém Equator™

Upínací stavebnice Renishaw pro systém Equator™ obsahují speciální upínací desky s 3bodovým kinematickým systémem pro rychlé vkládání a přesné polohování ve stroji. Opakovatelné uložení upínací desky se strojem zaručuje, že každá vložená deska a přípravkem a kontrolovaným dílcem je správně umístěna a spolehlivě upevněna. Díky tomu lze měnit kontrolované dílce v systému Equator™ během několika sekund.

Upínací stavebnice Renishaw pro systém Equator™ zvyšují výrobní kapacitu, opakovatelnost a přesnost kontrolního procesu díky rychlému, snadno konfigurovatelnému sestavení.

  • Otvory v upínacích deskách jsou označeny. Díky tomu lze snadno zdokumentovat souřadnice jednotlivých stavebnic a sestavu opakovaně rozebírat a sestavovat.
  • Všechny komponenty jsou dotahovány ručně bez použití speciálních nástrojů.

Upínací komponenty lze snadno sestavit tak, že jsou v minimálním kontaktu se součástí, takže během kontroly není dráha sondy ničím omezena.

Upínací desky jsou hliníkové odlitky, opatřené tvrzeným eloxovaným povlakem Nituff® odolným proti opotřebení a poškrábání. Dodávají se v provedení se závitovými otvory M4, M6 nebo M8.

Ohledně požadavku na libovolný upínací přípravek pro Equator™ nám pošlete jeden z následujících zakázkových formulářů nebo kontaktujte Vašeho místního prodejce.

Objednání upínacích stavebnic pro systém Equator™

Upínací stavebnice Renishaw pro systém Equator™ lze zakoupit jako předem konfigurované stavebnice nebo po jednotlivých elementech. Součástí každé sady je jedna upínací deska a rozsáhlá souprava upínacích stavebnic. Upínací sadu vybírejte podle typu součásti, kterou budete upínat. Společnost Renishaw nabízí dva typy stavebnic:

  • Standardní upínací stavebnice
  • Magnetická upínací stavebnice (obsahuje magnety pro upínání ocelových součástí)

Potřebujete-li další informace, stáhněte si Technická specifikace: Upínací stavebnice pro systém Equator™ nebo kontaktujte místního prodejce.

Dokumenty ke stažení

Nenašli jste, co jste hledali?

Zakázkové upínací stavebnice vyvíjí konstrukční tým společnosti Renishaw. Vyplňte formulář zakázkového požadavku nebo nás kontaktujte přes výše uvedené odkazy.

Galerie upínačů pro Equator

Nabízíme také širokou škálu snímacích systémů Equator™ a doteků.