Přeskočit navigaci

Manipulační systém pro CMM

Manipulační systém QuickLoad společnosti Renishaw zvyšuje měřicí kapacitu CMM, zkracuje čas přípravy a zlepšuje opakovatelnost.

Manipulační systém QuickLoad zjednodušuje a zrychluje montáž a demontáž upínaných dílců do CMM. Na každou stranu manipulačního systému QuickLoad lze umístit několik desek, což umožňuje využít veškerý prostor základny CMM.

Zkraťte čas přípravy CMM prostřednictvím manipulačního systému QuickLoad.

Lišty a upínací desky Renishaw QuickLoad

Rychlá montáž dílců

Použitím manipulačního systému QuickLoad zkrátíte čas věnovaný zajištění upínaných dílců na základnu CMM. Speciálně navržené upínací desky QuickLoad se umisťují po obou stranách lišty QuickLoad pomocí rychloupínacích magnetů a polohovacích kolíků. Tato konstrukce umožňuje rychlou montáž a demontáž desek, což zkracuje neproduktivní čas přípravy a maximalizuje produktivitu.

Lišty a upínací desky Renishaw QuickLoad

Naplnění základny CMM

Lištu QuickLoad lze umístit a připevnit ke granitové desce CMM vlevo, uprostřed nebo vpravo nebo na stávající modulární upínací desku. Vzhledem k tomu, že na obě strany lišty QuickLoad lze umístit řadu konfigurací více desek, lze naplnit základnu CMM upnutými dílci. Takto maximalizovaný objem měření zkracuje čas přípravy a zvyšuje produktivitu CMM.

Lišty a upínací desky Renishaw QuickLoad

Navrženo s ohledem na produktivitu

Základní deska kontrolního systému Equator R-PCR-501212-50-20 12x12''

Alfanumerické označení

Záznam upínací sestavy je snadný díky tomu, že každá základní deska QuickLoad má alfanumericky označenou mřížku a každá upínací komponenta je jasně označena číslem dílce.

FixtureBuilder s lištou QuickLoad

Kompatibilita softwaru FixtureBuilder

Software FixtureBuilder lze použít pro návrh a dokumentaci konfigurací lišty QuickLoad a modulárních upínacích sad. Díky pracovním pokynům k sestavení lze každou konfiguraci snadno reprodukovat.

QuickLoad™ Rail Metric Kit B

Robustní základní desky

Manipulační systém QuickLoad využívá předností prvotřídních hliníkových eloxovaných upínacích desek Renishaw s tvrdou povrchovou úpravou. Jsou dodávány s velikostmi závitů M6; velikosti závitů M4, M8 a ¼-20 je možné vyrobit na zakázku.

Sada B upínacích prvků systémů 1/4-20 CMM a Equator™

Modulární upínací prvky

S manipulačním systémem QuickLoad lze používat řadu modulárních upínacích prvků společnosti Renishaw. V internetovém obchodě je k dostání široká nabídka upínacích komponent se závity M4, M6, M8 a 1/4-20.

 

Další kroky

Navštivte internetový obchod Renishaw nebo kontaktujte náš prodejní tým ještě dnes a objednejte si manipulační systém QuickLoad pro zlepšení efektivity měření.