Přeskočit navigaci

Manipulační systém QuickLoad™

Zvyšte výkon, ušetřete čas a zlepšete přesnost s manipulačním systémem Renishaw QuickLoad™.

Představení manipulačního systému QuickLoad

Nechali jsme se inspirovat naší řadou rohů pro optické systémy QuickLoad corner (QLC) a vyvinuli jsme systém lišt QuickLoad pro použití s aplikacemi souřadnicových měřicích strojů (CMM). Tento systém umožňuje vyšší rychlost a flexibilitu zakládání a umísťování upínacích desek do měřicího stroje při zachování opakovatelnosti a reprodukovatelnosti. Manipulační systém QuickLoad maximalizuje Vaši schopnost rychlé kontroly dílců a jejich uvolnění.

Rychlé, efektivní a přesné

Manipulační systém QuickLoad umožňuje rychlou, snadnou a opakovatelnou kontrolu dílců. Ty mohou být ustaveny na více upínacích deskách, které díky efektivnímu zakládání maximalizují kapacitu. Vzhledem k jednoduchosti použití vyžaduje lišta QuickLoad minimální zaškolení, takže ji budete moci začít rychle používat.

Speciálně navržené upínací desky QuickLoad se umisťují a zarovnávají k liště QuickLoad pomocí polohovacích kolíků, zatímco rychloupínací magnety je zajišťují na místě. Konstrukce našich upínacích desek maximalizuje dostupný objem měření a nepřekonatelnou opakovatelnost díky jejich umístění a zajištění.

Flexibilní, ale robustní

Všestranný upínací systém QuickLoad nabízí flexibilitu při ustavování dílců pro měření a poskytuje robustní řešení upínání obrobků.

Konstrukce lišt maximalizuje dostupný objem měření na Vašem souřadnicovém měřicím stroji. Lištu lze umístit a připevnit ke granitové desce souřadnicového měřicího stroje na levou, středovou, pravou nebo stávající upínací desku. To umožňuje použití několika desek a konfigurací s využitím jedné nebo obou stran lišty QuickLoad.

Špičková kvalita

Díky široké nabídce modulárních upínacích elementů Renishaw a softwaru FixtureBuilder umožňují naše alfanumericky označené upínací desky uživateli ustavovat dílce vždy stejným způsobem.

Manipulační systém QuickLoad využívá předností prvotřídních hliníkových eloxovaných upínacích desek Renishaw s tvrdou povrchovou úpravou Nituff® a jsou poskytovány s velikostmi závitů M6, velikosti závitů M4, M8 a ¼-20 je možné vyrobit na zakázku. Pro skutečně flexibilní řešení jsou k dispozici různé soupravy s možností kombinovat několik velikostí upínacích desek a konfigurací.

 

Další kroky

Navštivte ještě dnes Renishaw Web shop nebo kontaktujte náš prodejní tým a objednejte si manipulační systém QuickLoad pro zlepšení efektivity kontrol.

Galerie aplikací lišt QuickLoad™