Retrofit Renishaw

Uživatelé všech značek CMM (souřadnicových měřicích strojů) mají nyní možnost zdokonalit jejich měřící funkce díky retrofitu společnosti Renishaw.

Obsah stranyMateriály ke staženíZavolat místní kancelář Kontaktujte nás on-line

Společnost Renishaw poskytuje kompletní řešení modernizace souřadnicových měřicích strojů díky retrofit balíčkům, založené na ověřené univerzální řídicí jednotce UCC2 pro souřadnicové měřicí stroje a na novém měřicím softwaru MODUS™.

Modernizujte své staré souřadnicové měřicí stroje

Snímek obrazovky softwaru MODUS Přeměňte svoje souřadnicové měřicí stroje

  • Omlaďte Vaše souřadnicové měřicí stroje pomocí některého z retrofit balíčků společnosti Renishaw

Kompletní retrofit balíček

  • Celý systém dodávaný a podporovaný společností Renishaw

Rychlost a výkonnost

Uživatelé MeasureMax*

  • Software MMclient je softwarový produkt, který umožňuje spuštění stávajících programů MeasureMax na souřadnicovém měřicím stroji za použití řídicího systému UCC společnosti Renishaw.

Prvky modernizace souřadnicových měřicích strojůSpolečnost Renishaw poskytuje kompletní řešení modernizace souřadnicových měřicích strojů díky retrofit balíčkům, založené na ověřené univerzální řídicí jednotce UCC2 pro souřadnicové měřicí stroje a na novém měřicím softwaru MODUS™. Kombinací jedinečné řady dotekových spínacích, skenovacích a 5-ti osých sond a celosvětové podpory včetně certifikované kalibrace strojů UKAS sestavila společnost Renishaw profesionální a nejmodernější řešení inovace souřadnicových měřicích strojů.

 

*MeasureMax je registrovaná ochranná známka společnosti Hexagon Metrology Inc.

Materiály ke stažení

Další informace

  • Zprávy: Využijte potenciál svého souřadnicového měřicího stroje Zprávy: Využijte potenciál svého souřadnicového měřicího stroje

    Měření je životně důležité v jakémkoli výrobním oboru, protože poskytuje důležité informace pro řízení procesů a kontrolu výrobků. Avšak starší souřadnicové měřicí stroje se mohou stát slabinou, pokud neudrží krok s měnícími se nároky na měření. Nové snímací sondy, řídicí systémy a software teď otevírají nové možnosti v modernizacích stávajících souřadnicových měřicích strojů. Původní stroj nabídne po modernizaci vyšší přesnost, rychlejší měření, větší podíl automatizace a nové schopnosti, včetně výhod programování CAD modelů. V současném ekonomickém klimatu má modernizace dobrý ekonomický a ekologický smysl.

    [1.3MB]
Logo Renishaw retrofit

Kompletní modernizace souřadnicových měřicích strojů dodávaná a podporovaná společností Renishaw.

Další kroky

Kontaktujte nás on-line, požadujete-li další informace nebo máte dotaz na cenu, případně můžete hovořit přímo s vaším místním zastoupením společnosti Renishaw.