Přeskočit navigaci

Modernizace Renishaw

Renishaw retrofit program umožňuje zmodernizovat měřicí stroj jakékoliv značky a výrazně zlepšit jeho dosavadní měřicí výkon.

Rychlost a výkon – vdechněte nový život starému stroji

Díky novým technologiím 5osého měření je modernizace starších měřicích strojů ještě zajímavější než kdykoli předtím.

Renishaw nabízí možnost komplexní modernizace stávajících měřicích strojů. Retrofit přináší zvýšení produktivity, zkrácení časů měření a vyšší automatizaci měřicích úloh.

Komplexní řešení – celý systém dodává a podporuje jediný dodavatel - Renishaw

Renishaw Retrofit Program přináší uživatelům všech značek souřadnicových měřicích strojů přístup k nejmodernější technologii s jistotou globálního servisu i podpory přímo od výrobce.

Základem retrofit programu jsou řídící systémy Renishaw řady UCC a výkonný metrologický software MODUS. V kombinaci s vynikajícími spínacími, skenovacími a 5osými sondami, globální podporou a certifikací UKAS pro kalibrace strojů nabízí společnost Renishaw kompletní řešení pro modernizace měřicích strojů.

Uživatelé MeasureMax*

Software MMclient je softwarový produkt, který umožňuje spouštění stávajících programů MeasureMax na měřicích strojích vybavených řídicími systémy Renishaw UCC.

*MeasureMax je registrovaná ochranná známka společnosti Hexagon Metrology Inc.

Využijte potenciál svého souřadnicového měřicího stroje

Přečtěte si, jak zvýšit funkčnost a výkonnost vašeho stávajícího měřicího stroje. Modernizace měřicích strojů s použitím nejnovějšího softwaru, řídicího systému a nových technologií snímacích sond.

  • Zprávy: Využijte potenciál svého souřadnicového měřicího stroje

    Měření je životně důležité v jakémkoli výrobním oboru, protože poskytuje důležité informace pro řízení procesů a kontrolu výrobků. Avšak starší souřadnicové měřicí stroje se mohou stát slabinou, pokud neudrží krok s měnícími se nároky na měření. Nové snímací sondy, řídicí systémy a software teď otevírají nové možnosti v modernizacích stávajících souřadnicových měřicích strojů. Původní stroj nabídne po modernizaci vyšší přesnost, rychlejší měření, větší podíl automatizace a nové schopnosti, včetně výhod programování CAD modelů. V současném ekonomickém klimatu má modernizace dobrý ekonomický a ekologický smysl.

Rozšířená záruka

Pro váš klid nabízíme pro CMM produkty až tříletou záruku. Rozšíření záruky lze sjednat během prvních tří měsíců od zakoupení. Kontaktujte svého prodejce.

Informace o produktech