Přeskočit navigaci

Novinky společnosti Renishaw

Poslední novinky o výrobcích a společnosti Renishaw

 • Renishaw přichází s vylepšeným snímacím systém pro CNC brusky

  MP250 strain gauge probing system used on grinding machines Renishaw, přední společnost v oblasti inženýrských technologií, uvede na veletrhu GrindTec 2018 v Německu (14. až 17. března, hala 8, stánek 8101) novou generaci svého tenzometrického snímacího systému MP250 pro brusky.

 • Nový software pro inteligentní řízení procesu určený pro kontrolní systém Renishaw Equator™

  IPC software - Double offset applied Flexibilní měřicí systém Equator™ od společnosti Renishaw je nyní nabízen se softwarem IPC (intelligent process control – inteligentní řízení procesu), který poskytuje funkce pro plnou automatizaci aktualizací korekcí nástrojů v CNC výrobních procesech. Zlepšená schopnost přesného obrábění dílů, kratší doba nastavení a seřízení procesu a integrace se systémy automatizace jsou jen některé z výhod, které mohou uživatelé nyní očekávat.

 • Nový „free-run režim“ v softwaru CARTO 2.1 rozšiřuje funkčnost XM-60

  Capture 2.1 - during test in 'free-run mode' V souvislosti s uvedením nového víceosého kalibrátoru Renishaw XM-60 na trh v září 2016 přichází nová verze softwaru CARTO 2.1 s novou hodnotnou funkcí. Nový „free-run režim“ v softwaru CARTO 2.1 umožňuje uživatelům kalibračního systému XM-60 získávat data okamžitě, aniž by museli definovat pozice cílů. Dokonce není nutno definovat ani počet cílů.

 • Zdokonalené řešení pro bezkontaktní ustavování nástrojů od společnosti Renishaw

  Tool setting on an enhanced NC4 F300 Společnost Renishaw, přední světový výrobce strojírenské technologie, představí na veletrhu EMO Hannover 2017 (18.–23. září, hala 6, stánek B46) novou zdokonalenou verzi bezkontaktní nástrojové sondy NC4 pro obráběcí centra. V návaznosti na velmi úspěšnou a prověřenou konstrukci stávajícího systému NC4 představuje toto vylepšené řešení řadu doplňkových funkcí a možností k uspokojení požadavků rychle se rozvíjejícího výrobního prostředí.

 • Společnost Renishaw představuje nové softwarové aplikace pro CNC obráběcí stroje

  Using Reporter on a Mazak control Intuitivní, snadno použitelné aplikace pro měření a kontrolu součástí. Společnost Renishaw, přední výrobce strojírenské technologie, představí na veletrhu EMO Hannover 2017 (18.–23. září, hala 6, stánek B46) nové softwarové aplikace pro obráběcí stroje.

Registrace k odběru nových zpráv

 

Kontakty pro média

Chris Pockett
vedoucí oddělení komunikace
Tel: +44 1453 524133

Novinky podle kategorií