Přeskočit navigaci

LiveTrack™

Dokonalá technologie sledování povrchu/rozhraní vzorku

Technologie sledování ohniska LiveTrack™ automaticky udržuje optimální zaostření v reálném čase během sběru dat a zobrazení videa v bílém světle.

Nerovné, zakřivené a drsné povrchy

Rychlé získání přesných a reprodukovatelných spekter ze vzorků s extenzivními topografickými odchylkami.

 • Tigers Eye rock Tigers Eye rock [gen]

Sledování zaostření v režimu bílého světla

Vyhledejte vizuálním sledováním vzorku oblasti, které vás zajímají, bez nepohodlného ručního ostření nebo časově náročného předběžného skenování nebo přípravy vzorku.

Technologie pro všechny vzorky

Používejte technologii LiveTrack se všemi Ramanovými technikami generování obrazu společnosti Renishaw. Udržování submikrometrického zaostření i na vzorcích s výškovými odchylkami několika milimetrů. Analýza vzorků, jejichž studium bylo dříve nepraktické nebo by vyžadovalo rozsáhlou přípravu vzorku. Generování Ramanových obrazů a jejich skládání do 3D obrazu topografie vzorku. Vyberte si požadovaný pohled manipulací s těmito obrazy ve 3D!

Jednoduché použití. Stačí jen zapnout!

Technologie LiveTrack poskytuje trvalou zpětnou vazbu o stavu vzorku, a nastavuje tak sledování výšky vzorku. Není nutné časově náročné nastavování - stačí zaostřit vzorek a zapnout LiveTrack.

Stažení aplikační poznámky

 • Poznámka k produktu: Konfokální Ramanův mikroskop inVia Qontor Poznámka k produktu: Konfokální Ramanův mikroskop inVia Qontor [en]

  Konfokální Ramanův mikroskop inVia™ Qontor® je všestranný nástroj pro výzkum s jedinečnou technologií sledování zaostření v reálném čase. Mikroskop inVia Qontor zachovává všechny funkce světově proslulého mikroskopu inVia Reflex™; je doplněn celou řadou užitečných funkcí, včetně výkonné technologie sledování zaostření LiveTrack™. Nyní můžete snadno studovat vzorky na nerovném, zakřiveném nebo drsném povrchu.

Podívejte se na film

 • inVia Qontor [en]

  Video s ukázkou konfokálního Ramanova mikroskopu inVia Qontor

 • 3D Raman chemical image showing an indentation made on a silicon wafer by a diamond Vickers indenter. [gen]

  Renishaw’s LiveTrack™ focus-tracking technology makes it easy to study samples with uneven, curved, or rough surfaces. This 3D Raman image of an indented silicon wafer reveals stresses around the indent (compressive regions white/yellow, tensile regions black/dark red). The blue-green region within the indent is silicon that has been very highly plastically deformed, with a highly amorphous structure.

Galerie snímků

 • LiveTrack silicon wafer
 • LiveTrack screwdriver bit
 • Tigers Eye rock
 • Fresnel lens

Alternativy technologie LiveTrack

LiveTrack se dodává pouze s produktem inVia Qontor.

K ostatním Ramanovým systémům inVia se dodávají alternativní technologie.

Mnoho aspektů inovativních technologií společnosti Renishaw je kryto patenty.