Přeskočit navigaci

Zakázkové doteky

Pokud náš rozsáhlý sortiment náhodou nenabízí vhodný dotek pro vaši měřicí úlohu, zkušený a specializovaný tým konstruktérů Renishaw navrhne řešení přesně pro vás.

Optimální řešení pro měření

U mnoha měřicích úloh spočívá řešení ve správné volbě doteku. Volba doteku ovlivňuje přístup k prvkům obrobku, kontrolní časy i výkonnost sondy.

Všechny jmenované aspekty jsou při návrhu doteku brány v úvahu. Výběr vhodného materiálu a konstrukce doteku ovlivňují měřicí výkon sondy.

Společnost Renishaw dodala svým zákazníkům více než 10 000 nejrůznějších speciálních doteků, které jsou využívány v měřicích aplikacích po celém světě. Je tedy docela možné, že váš problém s aplikací jsme už dříve vyřešili.

Naše odborné znalosti nám umožňují vyvinout produkt, který splňuje požadavky zákazníka na přesnost, měření kusových dílů, dodávku a náklady. Všechny jmenované aspekty jsou při návrhu doteku brány v úvahu, aby bylo zajištěno, že řešení bude u dané aplikace zahrnovat ideální výběr materiálů kuličky i dříku i optimalizaci výkonu sondy.

Video: Prozkoumejte zakázkovou výrobu doteků a výrobní služby společnosti Renishaw

Aditivně vyráběné doteky

3D tisk z kovů je flexibilní a výkonná technologie pro tvorbu dílců u nichž nelze použít tradiční výrobní metody.

Příkladem mohou být složité tvary s vnitřními podpůrnými strukturami. Doteky z 3D tiskárny mohou být vytvořeny a přizpůsobeny prakticky pro libovolnou aplikaci.

Všechny AM doteky jsou navrženy a vyráběny přímo ve firmě Renishaw, což zaručuje krátký čas přípravy a vysoký standard kvality.

Zjistěte více informací o AM pro zakázkové doteky

Aditivně vyráběný zakázkový dutý titanový dotek pro 5osý kontrolní systém REVO® společnosti Renishaw.

Diamantové doteky OPTiMUM™

Doteky s diamantovým povlakem poskytují dlouhodobě výkonné skenování v náročných aplikacích. Kulička si zachovává svůj kulovitý tvar a během skenování dílce netrpí `ubýváním` materiálu nebo předčasným opotřebením. Doteky s diamantovým povlakem mají řadu předností, včetně zvýšené životnosti a snížení prostojů při rekalibraci a kontrole.

Diamantové doteky OPTiMUM jsou navrženy a vyráběny přímo ve firmě, což zaručuje krátký čas přípravy a vysoký standard kvality.

Doteky s diamantovým povlakem, navrhované na zakázku, mohou být vyrobeny s různými velikostmi závitů a materiály dříku a s kuličkami o průměru 1,5 mm až 8 mm tak, aby odpovídaly vaší aplikaci.

Více informací o diamantových dotecích OPTiMUM

 • OPTiMUM™ diamond styli

Diamantové doteky OPTiMUM™

Vyžádejte si výrobu doteku na zakázku

Stáhněte si a vyplňte formulář pro speciální provedení doteku na zakázku a předejte jej místní obchodní kanceláři.

Kompletní servis

Jestliže v našem obsáhlém katalogu nemůžete najít dotek, který hledáte, tým konstruktérů společnosti Renishaw je připraven navrhnout řešení dle vašich požadavků.

Díky použití prvků ze sériově vyráběných doteků snižujeme cenu a termín dodání atypických doteků na minimum.

Užitečné odkazy

Zvolte dotek z naší komplexní řady standardních řešení

Galerie aplikací zakázkových doteků

 • Custom styli
 • FARO Crank custom stylus
 • CAD image of custom stylus with ruby ball
 • M8 Extension with pointer stylus
 • Custom star stylus
 • Custom cross stylus
 • Křídlový dotek na zakázku
 • Komolý dotek na zakázku
 • Zalomený dotek na zakázku
 • Diskový dotek na zakázku