Přeskočit navigaci

Upgrade a podpora

Využijte co nejvíce z vašeho systému Productivity+™.

Servisní smlouva.

Podpora víceosých strojů.

Další CAD importéry.

Software Renishaw CNC Reporter.

Rozšíření a zdokonalení vašeho stávajícího softwaru

Pro rozšíření funkčnosti stávajícího softwaru Productivity+ je k dispozici řada doplňkových funkcí a softwaru.

Údržba

Údržba softwaru

Productivity+ se dodává se servisní smlouvou na dobu 12 měsíců od data dodání, která zákazníky opravňuje k bezplatným aktualizacím výrobku a exkluzivnímu přístupu ke školicím a podpůrným materiálům.

Pro zachování těchto výhod po počáteční 12měsíční době by si uživatelé měli sjednat prodloužení servisní smlouvy na další období.

Více informací a cenovou nabídku vám poskytne zástupce společnosti Renishaw.

Pokud máte aktivní servisní smlouvu, použijte výše uvedené odkazy pro stažení nebo podporu nejnovější verze vaší softwarové aplikace nebo pro vyhledání podpůrných informací. Budete požádáni o přihlášení pomocí informací uvedených na vašem certifikátu o servisní smlouvě.

Podpora víceosých strojů

Víceosé měření v aplikaci Active Editor Pro

Rozšiřte možnosti vašeho softwaru Productivity+ doplněním o modul podpory víceosých obráběcích strojů. Pořiďte si modul pro víceosé měření softwaru Productivity+ Active Editor Pro a generujte měřicí cykly pro stroje s rotačními osami.

CAD Importéry

Dráhy sondy pro 3D modely těles

Software Productivity+ umožňuje uživatelům importovat 3D modely těles, které lze použít pro vizualizaci měřicích cyklů. Software standardně podporuje formáty souborů STEP, IGES a Parasolid.

Pro maximální využití aplikace Productivity+ mohou být zakoupeny další importéry CAD souborů pro další typy 3D modelů.

Renishaw CNC Reporter

CNC Reporter

Doplňková softwarová aplikace Renishaw CNC Reporter je jednoduchý, ale výkonný nástroj pro analýzu naměřených dat a vytváření reportů na základě dat naměřených pomocí softwaru Productivity+.

Software zobrazuje naměřené rozměry prvku. Označuje, zda jsou tyto prvky v toleranci nebo mimo ni a umožňuje rozhodování o pokračování/nepokračování výroby.

Software je vytvořen pomocí aplikace Microsoft Excel. Díky standardnímu vzhledu i ovládání je práce s ním velmi jednoduchá.

 

Zjistěte více