Přeskočit navigaci

Technologie RENGAGE™

Vysoce přesné sondy pro obráběcí stroje pro ustavování obrobků, kontrolu v průběhu obrábění i povýrobní kontrolu.

Snímací sondy Renishaw pro obráběcí stroje s technologií RENGAGE™ nabízejí nepřekonatelný 3D měřicí výkon a submikronovou opakovatelnost měření. Tato technologie dosahuje unikátních výsledků kombinací křemíkových tenzometrických snímačů a velmi kompaktní elektroniky.

Sondy pro obráběcí stroje s technologií RENGAGE se výborně hodí k měření složitých tvarů a obrysů a jsou ideální pro použití v aplikacích tváření, lisování a v leteckém průmyslu. Velmi nízká spínací síla pomáhá eliminovat poškození povrchu a tvaru, díky čemuž se sonda ideálně hodí pro kontrolu křehkých obrobků.

Vyberte pro vaši aplikaci dokonalou sondu s vysokou přesností

Společnost Renishaw vyráběla více vysoce přesných sond používajících technologii RENGAGE™. Každá sonda je přizpůsobena různým velikostem obráběcích strojů a obráběcím aplikacím.

Tenzometrická sonda RMP600 pomáhá společnosti Tridan Engineering při výrobě přesných obrobků pro její zákazníky v automobilovém průmyslu.

Zkonstruováno pro výkon

OMP400 - rotor

Výborná 3D přesnost

Nabízí vynikající submikronovou přesnost nezbytnou pro měření složitých 3D tvarů a kontur.

RMP600

Mimořádně nízká spínací síla

Neporovnatelně nízká spínací síla umožňuje měřit jemné detaily a eliminovat poškození povrchu a tvaru při měření.

Obrábění v nepříznivém prostředí

Robustní konstrukce

Robustnost i v nejnepříznivějším prostředí přináší spolehlivé měření a dlouhou provozní životnost.

RMP400 - hluboká díra


Kontrola složitých dílců

Zvýšená přesnost měření při použití dlouhých doteků usnadňuje měření nesnadno přístupných prvků.

Jsme velmi spokojení s přesností sondy RMP600; umožnila nám snížit počet zmetků, které dříve zhoršovaly výkon výrobní linky. Jedná se o velké a nákladné součásti a my můžeme díky sondě identifikovat chyby a předcházet jim.

Tods Composite Solutions Ltd (UK)

Technologie RENGAGE™

Inovativní myšlení

Struktura MP250

Nepřekonatelného výkonu sond s technologií RENGAGE™ je dosaženo použitím tenzometrických snímačů a přesné mechanické konstrukce.

Konvenční dotekové sondy po mnoha letech od uvedení na trh stále hrají v průmyslové výrobě důležitou úlohu. Společnost Renishaw jako jednička na trhu tyto sondy neustále podporuje a investuje do jejich konstrukce a výroby.

V mnoha různých aplikacích však převažují významné přednosti technologie RENGAGE. Tato technologie zajišťuje svým uživatelům technologickou a konkurenční převahu.

Konkurenční převaha

Konkurence a graf Rengage

Díky použití inovativních tenzometrických snímačů jsou sondy s technologií RENGAGE™ méně náchylné ke geometrickým (lobing) chybám, což jsou chyby způsobené deformací doteku a pohybem mechanismu sondy dříve, než sonda registruje kontakt s povrchem.

Porovnávacím testem výkonu naší sondy OMP400 s technologií RENGAGE s vysoce přesnými sondami pro obráběcí stroje od jiných výrobců jsme zjistili, že naše jsou celkově nejlepší. Chcete vidět výsledky?

Software, který zjednodušuje snímání

Společnost Renishaw má zájem na zajištění snadné použitelnosti svých sond. Obsáhlá nabídka makro cyklů a aplikací pro obráběcí stroje umožňuje rychlé a intuitivní programování měřicích cyklů.

Kontrola výkonu stroje s technologií AxiSet™

Axiset se sondou RENGAGE

Pomocí vysoce přesných sond s technologií AxiSet™ Check-Up změříte výkon stroje během několika minut.

AxiSet Check-Up nabízí snadný a spolehlivý způsob pro analýzu vlastností rotačních os a identifikaci problémů způsobených nesprávným seřízením stroje, kolizemi nebo opotřebením.

Byli jsme schopni dosáhnout přesnosti ± 1 µm všech charakteristik tak, jak jsme si naplánovali. Toto vysoce přesné obrábění mělo významný dopad na to, zda vědci mají či nemají přehodnotit platné fyzikální zákony. Přesnost a spolehlivost sondy Renishaw OMP400 byla klíčovým faktorem našeho úspěchu.

Německý Národní metrologický institut (Německo)

Měření s technologií RENGAGE™

Zjistěte, jak naši zákazníci používáním tenzometrických sond OMP400, OMP600, RMP400, RMP600 a MP250 zlepšují svoje výrobní procesy.

Požadavky kladené na výrobu přesných součástí ve strojírenství se neustále zvyšují. Naši zákazníci vyžadují stále menší a složitější součásti s konzistentní přesností rozměrů do 1 µm. Spolehlivé nastavení procesu a měření dílce jsou pro náš výrobní proces rozhodující. Technologie RENGAGE™ nám pomáhá právě v těchto aplikacích.

Flann Microwave (UK)

Přednosti Renishaw

Ve společnosti Renishaw si ceníme vynikající reputace v oblasti poskytování podpory našim zákazníkům prostřednictvím sítě více než 70 vlastních servisních a podpůrných zastoupení na celém světě.

Získejte technickou podporu, školení i odborné rady nebo si v našem dobře zásobeném internetovém obchodu kupte náhradní díly a příslušenství.

Příslušenství

Prozkoumejte nabídku příslušenství k sondám pro obráběcí stroje, včetně kalibračních artefaktů a upínacích stopek. Zdrojové příslušenství od společnosti Renishaw je zárukou dlouhé životnosti a optimálního výkonu sondy.