Přeskočit navigaci

Stále na plný plyn!

Logo MSV Brno 2008 Společnost Renishaw představí na MSV v Brně v době od 15. do 19. září 2008 nové výrobky, které jsou ojedinělé svou rychlostí a přesností. Pomáhají tím podnikům vyrábět lépe a v kratších časech, neboť zkrátí doby procesů a sníží náklady na špatnou kvalitu na minimum u širokého spektra obráběcích a měřicích aplikací. Expozici společnosti Renishaw najdete na tomto veletrhu v pavilonu V, stánek číslo 44.

Funkce „stavebních prvků" softwaru Productivity+ Active Editor Pro Představíme vám širokou škálu nových výrobků, které přispívají ke zrychlení výroby. Jednou z novinek, které společnost Renishaw uvede je nová verze snímacího softwaru Productivity+™ Active Editor Pro pro použití na obráběcích strojích. Tato verze 1.4. zvyšuje počet uživatelů, kteří mohou využít jeho jednoduchý programovací styl, doplněním podpory pro modely CAD z různých formátů CAD a rozšířením nabídky postprocesorů. Nová vysoce přesná kompaktní doteková sonda RMP600 s rádiovým přenosem signálu je určena právě pro ty uživatele, kteří potřebují zkrátit kontrolní časy jednoduchým automatickým ustavením obrobku a měřit geometrické tvary složitých 3D součástí na obráběcích centrech všech velikostí. Uživatelům brousicích strojů nabídneme dotekovou sondu MP250, která umožňuje vysoce přesné měření na tvarových plochách jako jsou např. zuby ozubeného převodu a řezné nástroje.

Předvedeme vám také duální systém Renishaw, který používá pro kontrolu dílců jeden optický komunikační modul pro nástrojovou a obrobkovou sondu. Obsahuje dotekovou sondu OMP40-2 a bezkabelový seřizovač nástrojů OTS firmy Renishaw, který je vhodný zejména pro stroje se dvěma paletami nebo otočnými stoly.

Chcete optimalizovat výkon vašeho stroje? Tak právě pro vás máme kompaktní laserový interferometrický měřicí systém XL-80, neboť tento systém spojuje mobilitu s výkonem a snadným použitím pro kalibrační programy. Revoluční pětiosá měřicí hlavice a snímací systém REVO® jsou určeny pro uživatele souřadnicových měřicích strojů, kterým dokážou zlepšit úrovně kontrolní kapacity až o 900 % u strojů dříve vybavených tříosými skenovacími systémy.

Pro konstruktéry strojů, kteří navštíví MSV Brno, je zde nový superkompaktní bezkontaktní optický snímač TONiC™ společnosti Renishaw, který nabízí rychlost až 10 m/s a rozlišení až 5 nm pro lineární i rotační aplikace. Snímač TONiC™ přináší výrazná vylepšení stávající nabídky vysokorychlostních bezkontaktních optických snímačů společnosti Renishaw. Jeho výhodou je bezesporu zlepšená stabilita signálu, dlouhodobá spolehlivost, nízké pořizovacími náklady a bezkonkurenční jednoduchost. Aplikace, které vyžadují nejvyšší přesnost, jsme schopni vyřešit pomocí úhlového snímače SiGNUM REXM nové úrovně úhlové metrologie s celkovou přesností po instalaci lepší než ±1 úhlová vteřina, s nulovými hysterezními ztrátami na připojení a s výjimečnou opakovatelností.

 

Nové zprávy

Zaregistrujte se k pravidelnému odběru nových zpráv vydávaných společností Renishaw

Celý článek

 • Tiskové zprávy: Renishaw na MSV Brno 2008 Tiskové zprávy: Renishaw na MSV Brno 2008

  Společnost Renishaw představí na MSV v Brně v době od 15. do 19. září 2008 nové výrobky, které jsou ojedinělé svou rychlostí a přesností. Pomáhají tím podnikům vyrábět lépe a v kratších časech, neboť zkrátí doby procesů a sníží náklady na špatnou kvalitu na minimum u širokého spektra obráběcích a měřicích aplikací. Expozici společnosti Renishaw najdete na tomto veletrhu v pavilonu V, stánek číslo 44.

  [112kB]

Zprávy ke stažení

 • Tiskové zprávy: Renishaw na MSV Brno 2008 - Pouze text

  Společnost Renishaw představí na MSV v Brně v době od 15. do 19. září 2008 nové výrobky, které jsou ojedinělé svou rychlostí a přesností. Pomáhají tím podnikům vyrábět lépe a v kratších časech, neboť zkrátí doby procesů a sníží náklady na špatnou kvalitu na minimum u širokého spektra obráběcích a měřicích aplikací. Expozici společnosti Renishaw najdete na tomto veletrhu v pavilonu V, stánek číslo 44.

  [31kB]

Ke všem dokumentům a obrázkům má autorské právo společnost Renishaw plc