Přeskočit navigaci

Technologie SPRINT™

Nová generace vysoce rychlých a vysoce přesných snímacích systémů pro rychlé ustavování dílců a řízení procesu obrábění.

Snímací systémy s technologií SPRINT™, které používají v sondě OSP60 unikátní 3D snímací technologii, poskytují CNC obráběcím strojům výjimečné, vysoce rychlé a vysoce přesné snímání.

Technologii SPRINT™ lze používat se systémy SupaScan nebo Productivity+™ Scanning Suite.

SupaScan je ideální pro snadné rychlé ustavení jednoduchých dílců. Systém dokáže monitorovat stav povrchu obrobku a snímat základní měření tvaru. V cyklech SupaScan se používá jednoduchý makro kód.

Productivity™ Scanning Suite je velice vhodný pro pokročilá měření povrchů volného tvaru, jako jsou turbínové lopatky a tvářecí nástroje. Systém sestává z různých aplikačně specifických nástrojů, které lze programovat pomocí softwaru Productivity+™ Active Editor Pro.

Skenovací aplikace sondy SupaScan OSP60 SPRINT

Výjimečné přednosti použití technologie SPRINT™

Vysoce rychlé měření dílců

Skenování umožňuje neuvěřitelné časové úspory při kontrole a přípravě práce na stroji. Tím zvyšuje dosažitelné ziskové a produktivní výrobní časy.

Detekce tvarových vad prvku

Skenováním na stroji sondou OSP60 lze zjistit tvarové vady prvku, které by byly spínanou dotekovou sondou opominuty.

Skenovací aplikace sondy SupaScan OSP60 SPRINT

Řízení procesů obrábění

Výsledky měření obrobku získaných sondou OSP60 napomáhá automaticky udržet procesy na stroji pod kontrolou.

Výsledky lze také zaznamenat pro další analýzu nebo pro účely kontroly kvality.

Nahrazení existujícího spínaného dotekového procesu

Výměnou vaší dotekové sondy za sondu OSP60 okamžitě získáte výhody zkrácení doby cyklu.

Lze dosáhnout ekvivalentních dat dotekové sondy při minimalizaci času, potřebného pro integraci systémů s technologií SPRINT do existujícího nebo nového procesu.

Přednosti Renishaw

Ve společnosti Renishaw si ceníme vynikající reputace v oblasti poskytování podpory našim zákazníkům prostřednictvím sítě více než 70 vlastních servisních a podpůrných zastoupení na celém světě.

Získejte technickou podporu, školení i odborné rady nebo si v našem dobře zásobeném web shopu kupte náhradní díly a příslušenství.