Přeskočit navigaci

Společnost Renishaw otevírá nové webové stránky Ramanovy spektroskopie

8. srpna 2014.

Společnost Renishaw otevírá nové webové stránky Ramanovy spektroskopie

Díky novému svěžímu vzhledu a komplexním informacím jsou tyto webové stránky důležitým zdrojem pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o Ramanově spektroskopii a jejích aplikacích.

Nové webové stránky mají aktualizovaný obsah, zdokonalenou navigaci a více obrázků. Klíčové informace jsou díky tomu jasnější a lépe přístupné. Obsah je pro jednoduší vyhledávání rozdělen na více důležitých částí.

Pro návštěvníky stránek, kteří nejsou seznámeni s Ramanovou spektroskopií a jejími přednostmi je určena část nazvaná ‘Princip Ramanovy spektroskopie'. Těm, kteří hledají podrobné informace o oceněném výrobku společnosti Renishaw, Ramanově mikroskopu inVia, nebo dalších Ramanových produktech, jsou určeny další technické informace, včetně specifikací a konfigurací a nových ukázek použití různých technik.

Vědci, výzkumníci a uživatelé z průmyslové oblasti zde najdou užitečné informace o svých aplikacích. Dozvědí se, jaké výhody jim mohou poskytnout Ramanovy systémy společnosti Renishaw.

Simon Holden, generální ředitel divize Ramanovy spektroskopie, řekl: "V posledních 20 letech jsme soustavně vyvíjeli Ramanův mikroskop, aby byl schopen poskytovat výsledky, které zákazníci očekávají. Jako podporu jsme aktualizovali naše webové stránky, zjednodušili jejich používání a doplnili cenné informace o Ramanově spektroskopii a nabídce produktů společnosti Renishaw."

David Reece, vedoucí obchodního rozvoje a marketingu, řekl: "Nové webové stránky jsou součástí našeho soustavného úsilí o zvýšení kvality a dostupnosti informací pro zákazníky na celém světě."

Podívejte se, co je nového a lepšího na stránkách www.renishaw.cz/raman

Ke stažení

Nové zprávy

Zaregistrujte se k pravidelnému odběru novinek zveřejňovaných společností Renishaw.