Přeskočit navigaci

Špičkový hardware a software Renishaw na MSV Brno 2015 - Pavilon P / stánek 058

Ať už jsou pro Vás produkty Renishaw zařízením pro zvýšení produktivity, zajištění kvality ve výrobě, nebo nástrojem pro zvýšení zisku, ve všech případech se můžete spolehnout na špičkový HARDWARE a SOFTWARE.

Renishaw s.r.o. na veletrhu MSV Brno 2015

Společnost Renishaw v letošním roce uvádí na trh více než 30 zcela nových nebo zásadně inovovaných produktů. Mnozí návštěvníci veletrhu vnímají Renishaw jako hardwarovou společnost dodávající sondy a měřicí systémy. V portfoliu našich produktů však hraje software stejně důležitou roli jako hardware.

Na veletrhu MSV Brno 2015 (pavilon P / stánek 058) necháme návštěvníky vyzkoušet představitele nové generace metrologických programů pro souřadnicové měřicí stroje MODUS 2™. Měřicí cykly obráběcího stroje s robotem a kontrolní stanicí Equator™ budou naprogramovány pomocí software Productivity+™. Představíme software CARTO pro kalibrační systémy a také kontrolní systém Equator ve verzi s dotekovou sondou novým intuitivně ovládaným softwarem INTUO™. Na stánku budou k dispozici jednotlivá pracoviště, kde si zájemci budou moci vyzkoušet, že prvotřídní měřicí technika Renishaw má také prvotřídní software.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Team Renishaw s.r.o.

Nové zprávy

Zaregistrujte se k pravidelnému odběru nových zpráv vydávaných společností Renishaw