Přeskočit navigaci

SP80 a SP80H

Skenovací sonda SP80 kombinuje možnost použití velmi dlouhých doteků s mimořádně vysokou přesností. Je jednoznačnou volbou pro mnoho náročných měřicích úloh.

SP80 Skenovací sonda SP80 je skenovací sonda montovaná do pinoly. Využívá integrovaný systém digitálního odměřovaní a inovativní princip izolované optické techniky. Nabízí mimořádný skenovací výkon i s dlouhými doteky.

Sonda SP80 umožňuje používat velmi dlouhé doteky do délky až 1000 mm a hmotnosti až 500 g. Díky tomu lze měřit i velmi hluboko v dílci. Podporuje i těžké hvězdicové konfigurace doteků bez nutnosti použít protizávaží. Je kompatibilní s doteky s připojovacím závitem M5 se kterými nabízí špičkový měřicí výkon.

Klíčové vlastnosti systému:

  • ultra přesné skenování s použitím digitálních čtecích hlav s rozlišením 0,02 μm.
  • Schopnost použití dlouhých doteků o délce až 1000 mm a hmotnosti 500 g.
  • Rychlá dynamická odezva díky nízké odpružené hmotě uvnitř sondy.
  • Opakovatelná výměna doteků pro rychlou a flexibilní kontrolu dílců.

Špičkový měřicí výkon díky flexibilnímu použití doteků

Výměnné držáky doteků umožňují rychlou a opakovatelnou výměnu konfigurací doteků bez nutnosti jejich rekalibrace. Výměnné moduly maximalizují produktivitu a umožňují optimalizaci řešení pro danou měřicí úlohu.

Rychlá výměna doteků pro maximální produktivitu

Flexibilní systém výměny doteků je klíčovým prvkem konstrukce sond společnosti Renishaw. Sonda SP80 používá modulární výměnný systém (MRS2), který je kompatibilní s ostatními systémy skenovacích sond (REVO, SP25M a SP600), a také se zásobníkem pro automatickou výměnu ACR3.

Porty SCP80 pro výměnné moduly sondy SP80 lze upevnit k liště MRS2 na libovolně zvoleném místě, přesně podle požadavků konkrétní měřicí úlohy.

Rozšířená záruka

Pro váš klid nabízíme pro CMM produkty až tříletou záruku. Rozšíření záruky lze sjednat během prvních tří měsíců od zakoupení. Kontaktujte svého prodejce.

Prezentace

  • Presentation: SP80 and SP80H [en]

    The SP80 is an ultra-accurate quill-mounted scanning probe with long stylus carrying capacity. It is suited to the inspection of components with deep features, or where the ultimate in measurement accuracy is required.

Technický článek

Informace o produktech

Mohlo by vás také zajímat...

Právě se díváte na náš skenovací systém SP80. Mohl by vás také zajímat systém REVO pro skenování s dlouhými doteky...