Přeskočit navigaci

Sondy, software a modernizace pro souřadnicové měřicí stroje

Měřicí sondy pro rychlou a přesnou kontrolu rozměrů a tvaru obrobků.

Měření bez kompromisu.

Rychlost, přesnost, agilita.

Nejlepší měřicí systémy pro souřadnicové měřicí stroje na světě.

Společnost Renishaw již déle než 40 let dodává inovace, které jsou milníky v oboru průmyslové metrologie. Od původní spínací dotekové sondy a motorizované indexované hlavy přes systém opakovatelné výměny doteků po modulární skenovací systémy - snímače Renishaw se staly průmyslovým standardem pro souřadnicové měřicí stroje (CMM).

Pětiosé měřicí systémy představují největší změnu v historii měření. Poskytují nepřekonatelnou rychlost a flexibilitu měření bez kompromisů mezi rychlostí a přesností, které jsou nevyhnutelné u konvenčních měřicích technik. Pětiosé systémy společnosti Renishaw - skenovací systém REVO i dotekový systém PH20 zvyšují produktivitu měření, minimalizují čas přípravy měření a díky přesnosti systémů se lze spolehnout na požadovanou finální kvalitu výrobku.

 

REVO® – multisenzorový systém s pětiosým pohybem a neomezeným polohováním

  • Na rozdíl od konvenčních CMM systémů používá systém REVO měřicí technologii synchronizovaného pohybu 5 řízených os, která při velmi vysokých rychlostech CMM minimalizuje dynamické efekty setrvačných hmot stroje. Zatímco hmoty měřicího stroje se pohybují pomalu v lineárních osách, lehká hlavice REVO-2 vykonává rychlé rotační pohyby. K přesnosti, flexibilitě a výkonu systému dále přispívá snímací sonda. Demontovatelná snímací sonda nabízí pět specializovaných snímačů včetně skenování, měření kvality povrchu a kontroly strukturovaným světlem, což při použití s levným zásobníkem zvyšuje flexibilitu a snižuje výdaje.

Uvolněte možnosti vašich dat s platformou Renishaw Central

Renishaw Central: Datová platforma inteligentní výroby propojuje více strojů a zařízení v rámci dílny

Využijte předností vašich CMM metrologických dat prostřednictvím datové platformy inteligentní výroby Renishaw Central. Prozkoumejte, jak může naše výkonná platforma změnit vaše současné výrobní operace.