Přeskočit navigaci

Software

Výkonný software pro metrologii

MODUS – výkonný metrologický software

Metrologický software společnosti Renishaw představuje výkonnou platformu pro pětiosé měření. Konfigurovatelné uživatelské rozhraní umožňuje off-line vytváření měřicích DMIS programů, včetně vyhodnocení geometrických rozměrů a porovnání a tolerančními hodnotami z CAD modelu spolu s plnou simulací pohybů a detekcí kolize. Software obsahuje ověřené algoritmy pro měření prvků, konstrukci prvků a vyrovnání dílů.

Programy lze vytvářet off-line přímo z CAD modelu s ověřením dráhy sondy na obrazovce. Prostředí souřadnicového měřicího stroje i ustavení a umístění dílce ve stroji lze libovolně definovat a plně simulovat průběh měření včetně detekce kolizí při pětiosém měření. Tím se minimalizují prostoje souřadnicového měřicího stroje. Programy se ke stroji dostávají plně odladěné a pro jejich ověření je zapotřebí jen krátká doba nebo se vůbec nemusí ověřovat.

Investice s jistou budoucností

REVO kontrolující disk s lopatkováním

Metrologický software MODUS je investice s jistou budoucností. Zaručuje kompatibilitu s nejnovějšími technologiemi snímacích a řídicích systémů společnosti Renishaw. Jedná se o budoucí 5osé měřicí produkty, které představují největší skokovou změnu v možnostech měření v historii. 5osé produkty poskytují nepřekonatelnou rychlost a flexibilitu měření při současném vyloučení kompromisů rychlosti proti přesnosti, jaké byly nevyhnutelné u konvenčních technik.