Přeskočit navigaci

Software

Měřicí software Equator™ pro dílenské použití, programátory a integrátory automatizačních systémů.

Snadný provoz, jednoduché programování

Systémy Equator jsou k dispozici se softwarem ve dvou úrovních: programovatelná verze určená pro výrobní inženýry ke tvorbě programů a levnější verze určená pro dílenské použití umožňující spouštění programů avšak bez možnosti modifikovat programy.

Operátoři na dílně vybírají a spouštějí programy v uživatelsky přátelském prostředí softwaru Organiser, který je součástí všech měřicích systémů Equator. Systémy Equator nabízejí různé možnosti reportování včetně jednoduché informace vyhovuje/nevyhovuje, podrobnějšího zobrazení v aplikaci Process Monitor nebo automatickým snímáním dat pro aktualizaci korekcí obráběcího stroje. Automatizované buňky lze snadno konfigurovat automatizačním softwarem EZ-IO.

Udělení licence

Licence řídicí jednotky Equator je realizována hardwarovým klíčem, což umožňuje aktualizovat dílenský systém na programovatelný systém. To poskytuje výrobním technikům flexibilitu, kterou potřebují pro aktivaci všech funkcí programu v dílenském prostředí, a také pro udržení kontroly nad každodenními operacemi.