Přeskočit navigaci

RTS – bezdrátová nástrojová sonda

Měření nástrojů a detekce zlomeného nástroje na vertikálních a horizontálních obráběcích centrech a portálových obráběcích centrech.

Rychlé a přesné nastavení nástroje a detekce jeho poškození přímo na stroji.

Vynikající parametry přenosu signálu.

Mimořádný výkon pro nižší zmetkovitost a vyšší zisk.

Detekce poškozeného nástroje s rádiovým přenosem

Nástrojová sonda (RTS) s rádiovým přenosem signálu je vhodná pro obráběcí centra všech velikostí a pro aplikace(RTS se obtížně dosahuje přímé viditelnosti mezi sondou a přijímačem. Umožňuje detekci poškozeného nástroje a rychlé měření délky a průměru nástrojů.

Díky konstrukci sondy RTS bez přívodního kabelu ji lze použít buď samostatně, nebo jako součást systému s větším počtem sond.

Funkce a výhody

  • Osvědčený kinematický mechanismus.
  • Technologie rozšíření frekvenčního spektra přepínáním frekvence (FHSS).
  • Komunikace na frekvenci 2,4 GHz ve shodě s předpisy pro rádiová zařízení ve většině zemí světa
  • Bez kabelu a bez nutnosti jakékoliv instalace.
  • Opakovatelnost 1,00 μm, 2σ.

Uvedení řady QE

Snížit zmetkovitost, zlepšit produktivitu a zvýšit zisky - sondy Renishaw pro obráběcí stroje mohou udržovat váš proces obrábění pod kontrolou.

Pro malou společnost, jako je naše, nejsou náklady na sondy pro obráběcí stroje rozhodně bezvýznamné. Mnozí naši operátoři se navíc obávají, aby je nepoškodili vlivem lidské chyby. Díky intuitivnímu, snadno použitelnému a přirozenému GUI ve spojení s nastavením ochrany, patří tyto obavy minulosti. Díky nynější mnohem vyšší důvěře nemusí mít operátoři obavy.

GM Enterprise (Taiwan)

Aplikace GoProbe

Extrémně spolehlivý rádiový přenos

Rádiové sondy Renishaw používají rádiový přenos s technologií frekvenčního spektra přepínáním frekvence (FHSS).

Díky technologii FHSS se zařízení mohou vyvarovat rušení a mrtvým místům přenosu, což umožňuje pracovat s působivou spolehlivostí i v prostředích s vysoce hustým rádiovým provozem.

Sondy Renishaw používají celosvětově uznávanou frekvenci 2,4 GHz ve shodě s předpisy pro rádiová zařízení ve většině zemí světa.

Interface

Kompatibilní interface / přenosové jednotky – RMI-Q a RMI-QE.

Další kroky

Pokud si myslíte, že sonda RTS je pro vás to pravé, kontaktujte naše místní obchodní zastoupení.

Přednosti Renishaw

Ve společnosti Renishaw si ceníme vynikající reputace v oblasti poskytování podpory našim zákazníkům prostřednictvím sítě více než 70 vlastních servisních a podpůrných zastoupení na celém světě.

Získejte technickou podporu, školení i odborné rady nebo si v našem dobře zásobeném internetovém obchodu kupte náhradní díly a příslušenství.