Přeskočit navigaci

RTP20 Automatizovaná hlavice

RTP20 nabízí možnosti motorické hlavice za minimální náklady. Navíc nabízí zabudovanou spínací dotekovou sondou TP20 a s ní i vyšší produktivitu, větší dosah sondy a větší flexibilitu měření.

Automatické indexování hlavice RTP20 umožňuje pohyb zabudované sondy TP20 do 168 opakovatelných poloh odstupňovaných po 15° pomocí jak osy A, tak osy B, přičemž vyžaduje pouze jednorázovou kalibraci pro každou polohu doteku, což zaručuje rychlou kontrolu součásti.

Hlavice sondy RTP20 se sloupkem

RTP20 Hlavní výhody

Produktivita

Výměnné moduly sondy a automatické indexování orientace sondy bez nutnosti opakovaných rekalibrací zvyšuje produktivitu měření.

Větší dosah a flexibilita

Zabudovaný prodlužovací nástavec a výměnné prodlužovací moduly zvyšují dosah sondy až na 168 mm (včetně doteku max. délky).

Automatizace

Využití pohybu souřadnicového měřicího stroje k polohování hlavice doplněné o zásobník modulů MCR20 přináší na váš stroj plně automatický měřicí systém.

Ochrana proti kolizi

Moduly TP20 nabízejí velký zdvih doteku ve všech směrech. Magnetické upevnění modulů navíc poskytuje dostatečnou ochranu proti kolizi v osách X a Y.

Moduly TP20

RTP20 s plným zásobníkem

Sortiment výměnných modulů TP20 umožňuje volbu sondy s optimální spínací silou. Výměnné moduly EM1 a EM2 navíc zvětšují dosah sondy do hloubky měřeného dílu. K dispozici je sedm různých variant výměnných modulů.

Rozšířená záruka

Pro váš klid nabízíme pro CMM produkty až tříletou záruku. Rozšíření záruky lze sjednat během prvních tří měsíců od zakoupení. Kontaktujte svého prodejce.

Informace o produktech

Mohlo by vás také zajímat...

Právě se díváte na hlavici RTP20. Mohla by vás také zajímat plně automatická 5osá hlavice PH20