Přeskočit navigaci

Rodina produktů Renishaw FixtureBuilder

Software FixtureBuilder společnosti Renishaw umožňuje vytvářet upínací konfigurace, zdokumentovat umístění upínacích komponent a programovat měření v off-line režimu na CMM, systému Equator™ a optických měřicích systémech.

Rodina softwarových produktů FixtureBuilder

Rodinu softwarových produktů FixtureBuilder tvoří následující produkty:

  • stažení
  • hardwarový klíč (dongle)
  • síťová licence

FixtureBuilder podporuje většinu CAD formátů, včetně IGES, SAT a STEP.

Úplný seznam produktů je uveden níže.

Obj. č. Renishaw

Popis

CS-SOF-SW-17-FBNU

Renishaw FixtureBuilder, licence na jméno uživatele - jednouživatelská licence vázaná na jeden počítač. Dodávaná prostřednictvím stahování.

CS-SOF-SW-17-FBTRANS

Licence překladače - pro nativní překladač pro import souborů z jiných programů CAD. Volitelná možnost nákupu na jméno uživatele, USB nebo Concurrent User License (souběžné uživatelské licence).

A-6490-0052

Licence Renishaw FixtureBuilder - jednouživatelská licence, dodávaná na hardwarovém klíči; je přenosná mezi různými pracovními stanicemi. FixtureBuilder musí být instalován na každé pracovní stanici. Používat lze vždy pouze jednu pracovní stanici.

CS-SOF-SW-17-FBNRMS

Network License Manager - software řízená aplikace Network Licensing Manager. Stažení aplikace – správa nástrojů Concurrent User manager.

Musí být zakoupena společně s licencí Concurrent User License, objednací číslo CS-SOF-SW-17-FBCU.

CF-SOF-SW-17-FBCU

Renishaw FixtureBuilder Concurrent User License - “X” licence vázaná na aplikaci Network License Manager, která uživateli umožňuje používat FixtureBuilder v rámci sítě. Vždy pouze jeden uživatel.

X = počet zakoupených licencí Concurrent User Licenses.

Galerie aplikací FixtureBuilder