Přeskočit navigaci

RESOLUTE™ FS (funkční bezpečnost)

Co je RESOLUTE FS?

RESOLUTE FS je systém otevřeného absolutního optického snímače s certifikací pro následující funkčně bezpečnostní standardy:

 

ISO 13849:2015 PLd

IEC 61508:2010 SIL2

IEC 61800-5-2:2007 SIL2

 

Některé bezpečnostní funkce strojů, jako je Safety Limited Speed (SLS), vyžadují pro funkční bezpečnost zpětnou vazbu snímače. Použití snímacího systému, který je již dimenzovaný pro tyto aplikace, může významně zjednodušit certifikaci stroje. Přijmutí těchto vyspělých bezpečnostních funkcí stroje umožňuje výrobcům dodávat bezpečnější stroje s vyšší funkčností, která zkracuje dobu seřizování a prostoje stroje.

 

Dodává se jako kompatibilní s interfacem Siemens DRIVE-CLiQ; provedení kompatibilní s dalšími komunikačními interfacy budou k dispozici v krátké době.

 

Poskytuje stejně vysoký výkon jako standardní odměřovací systém RESOLUTE s jemným rozlišením při vysokých rychlostech, většími montážními tolerancemi a snadnou aplikací díky otevřené konstrukci. RESOLUTE FS může posílit výkonnost systému díky ultra nízké hodnotě chyby interpolace (SDE) vedoucí k nižšímu kolísání rychlosti a nízkému šumu pro vynikající polohovou stabilitu.

Najdete nás na sociálních médiích

Ikona LinkedIn Ikona Twitter Logo Facebook