Přeskočit navigaci

Renishaw představuje novou skenovací sondu RSP3-6 pro vícesenzorový systém REVO®.

11. srpna 2015

Společnost Renishaw uvádí na trh skenovací sondu RSP3-6 s prodlouženým dosahem měření. Nová sonda rozšiřuje možnosti 5osého měřicího systému REVO pro souřadnicové měřicí stroje (CMM). Sonda RSP3-6 rozšiřuje možnosti měření v hlubokých otvorech. V kombinaci se sortimentem prodlužovacích nástavců v délkách až 800mm využívá technologii 5osého měření REVO. Sonda RSP3-6 je ideální pro rozměrovou kontrolu velkých dílů, jako jsou motorové bloky a součástky těžkého strojírenství používané ve stavebnictví, důlním, automobilovém a obranném průmyslu.

Sonda RSP3-6 sestává z tělesa sondy a sortimentu výměnných držáků doteku pro přímé i lomené doteky a prodloužení. Sonda RSP3-6 je kompatibilní s ostatními sondami systému REVO. Flexibilita umožňuje zvolit pro jakoukoliv měřicí úlohu vždy optimální nástroj. Vše při jednom upnutí na jednou měřicím stroji. Držáky přímých doteků sondy RSP3-6 umožňují použití doteků o délce až 800 mm, měřeno od středu otáčení osy A hlavice REVO. Držáky lomených doteků umožňují použít doteky v délce 600 mm od stejného referenčního bodu.

Sondu RSP3-6 lze použít pro 3D dotykové měření i pro 2D skenování. Navštivte nás na veletrhu EMO Milano v hale 5, stánku D15

Video k tomuto produktu najdete na: https://www.youtube.com/watch?v=nkLH8r2wBBs https://www.youtube.com/watch?v=nkLH8r2wBBs

Další informace najdete na stránce www.renishaw.cz/rsp3-6.

O společnosti Renishaw

Renishaw je jednou z předních světových společností v oboru strojírenských a vědeckých technologií, se zkušenostmi v oblasti měření a zdravotnictví. Společnost dodává výrobky a služby pro mnoho různých aplikací, od výroby proudových motorů a větrných turbín, až po stomatologii a neurochirurgii. Je také vedoucí světovou společností v oblasti aditivní výroby (známé také jako 3D tisk); ve Velké Británii je jedinou firmou vyrábějící průmyslová zařízení pro 3D tisk součástí z práškových kovů.

Renishaw Group má v současné době více než 70 zastoupení ve 33 zemích, kde pracuje přes 4000 zaměstnanců, z nichž 2 600 je zaměstnáno ve Velké Británii. Většina výzkumu, vývoje a výroby probíhá ve Velké Británii. Ve fiskálním roce končícím v červnu 2015 dosáhly prodeje společnosti Renishaw hodnoty 494,7 milionu GBP, z čehož 95% tvořil export. Největšími trhy společnosti jsou Čína, USA, Jižní Korea, Německo a Japonsko.

Dokumenty ke stažení