Přeskočit navigaci

Raman - školení

Existují čtyři způsoby školení

Přejeme si, abyste využívali plný potenciál vašeho Ramanova systému a používali jeho nejnovější funkce a možnosti. Naše nabídka různých možností školení vám umožní tohoto cíle dosáhnout.

Workshopy Raman Revealed

Pokud jste noví nebo středně zkušení uživatelé systému inVia, jsou naše workshopy Raman Revealed určeny právě pro vás. Toto skupinové školení vám pomůže maximálně využít váš systém inVia. Během tří dnů naleznete odpovědi na otázky, jako: “Jakou vlnovou délku laseru používám?”, “Kdy mám použít různé objektivy?”, “Jak mám připravovat vzorky?” a mnoho dalších.

Pro další podrobnosti a registraci navštivte stránky Raman Revealed

Zakázkové školení

Jsme schopni poskytovat školení specifiky upravené potřebám vaší aplikace. Tato školení realizuje náš aplikační tým buď přímo u vás nebo ve školicím středisku Renishaw. Máte-li pocit, že výše uvedené možnosti školení neodpovídají vašim potřebám, obraťte se se svými specifickými požadavky na naši místní kanceláří Renishaw.

‘Úvodní' školení

Toto personalizované a interaktivní úvodní školení je standardní součástí nákupu každého systému. Některý z mezinárodních servisních týmů společnosti Renishaw seznámí uživatele s obecnou funkcí systému a naučí je, jak s ním efektivně pracovat. To je záruka, že bude váš systém poskytovat konzistentní, spolehlivý a kalibrovaný výkon.

Průvodce "Jak na to"

Máme obsáhlou nabídku školicích modulů. Mohou vám pomoci efektivně používat váš Ramanův systém a využít jeho plný potenciál.

Školicí moduly jsou napsány odborníky společnosti Renishaw. Obsahují podrobnou nápovědu a postupy. Mohou vám odpovědět na každou otázku v průběhu úvodního školení.

Školicí moduly obsahují:

  • Obrazovkový průvodce "Jak na to" přístupný pomocí nabídky nápovědy softwaru WiRE
  • Online dokumenty a videa, které lze stáhnout z těchto webových stránek.

Přístup k online dokumentům mají pouze zákazníci a uživatelé Ramanových systému Renishaw.

Kliknutím níže si vyžádejte přístup k online modulům. Není nutné vyžadovat přístup k více modulům. Po schválení budete mít přístup ke všem výukovým modulům.

Budete muset odeslat informace o vaší instituci a zaregistrovat její e-mailovou adresu (např. firstName.lastName@company.com). Uvědomte si prosím, že například adresy google.com a yahoo.com nejsou vhodné.

Registrace probíhá ve dvou krocích:

  • Nejdříve (během hodiny) vás webová stránka zaregistruje prostřednictvím MyRenishaw.
    To vám umožní snadno stáhnout dokumenty z jiné stránky než školicí moduly.
  • Dále (během pracovního dne) pracovníci společnosti Renishaw zkontrolují vaše údaje a potom vám poskytnou přístup ke všem školicím modulům.
    Odešleme vám potvrzovací e-mail.