Přeskočit navigaci

Raman - školení

Existují čtyři způsoby školení

Přejeme si, abyste využívali plný potenciál vašeho Ramanova systému a používali jeho nejnovější funkce a možnosti. Naše nabídka různých možností školení vám umožní tohoto cíle dosáhnout.

Workshopy Raman Revealed

Pokud jste noví nebo středně zkušení uživatelé systému inVia, jsou naše workshopy Raman Revealed určeny právě pro vás. Toto skupinové školení vám pomůže maximálně využít váš systém inVia. Během tří dnů naleznete odpovědi na otázky, jako: “Jakou vlnovou délku laseru používám?”, “Kdy mám použít různé objektivy?”, “Jak mám připravovat vzorky?” a mnoho dalších.

Pro další podrobnosti a registraci navštivte stránky Raman Revealed

Zakázkové školení

Jsme schopni poskytovat školení specifiky upravené potřebám vaší aplikace. Tato školení realizuje náš aplikační tým buď přímo u vás nebo ve školicím středisku Renishaw. Máte-li pocit, že výše uvedené možnosti školení neodpovídají vašim potřebám, obraťte se se svými specifickými požadavky na naši místní kanceláří Renishaw.

‘Úvodní' školení

Toto personalizované a interaktivní úvodní školení je standardní součástí nákupu každého systému. Některý z mezinárodních servisních týmů společnosti Renishaw seznámí uživatele s obecnou funkcí systému a naučí je, jak s ním efektivně pracovat. To je záruka, že bude váš systém poskytovat konzistentní, spolehlivý a kalibrovaný výkon.

Průvodce "Jak na to"

K dispozici je široký sortiment školicích modulů, které vám zaručí, že budete co nejefektivněji využívat plný potenciál vašeho Ramanova systému. Školicí moduly, napsané zkušenými uživateli Ramanova systému, poskytují podrobnou nápovědu a postupy, které vám pomohou odpovědět na jakékoli otázky vzniklé po úvodním školení. Školicí moduly se dodávají ve třech formátech:

  • Obrazovkový průvodce "Jak na to" prostřednictvím nabídky nápovědy softwaru WiRE
  • Dokumenty ke stažení
  • Výuková videa

Požádejte o přístup ke školicím modulům WiRE nebo kontaktujte svého místního zástupce společnosti Renishaw, který vám doporučí nejvhodnější školicí moduly pro daný systém.