Přeskočit navigaci

Prodlužovací nástavce pro automatickou výměn

Prodlužovací nástavce mezi hlavicí a sondou zvětšují dosah sondy s minimální ztrátou přesnosti.

Prodlužovací nástavce vhodné pro automatickou výměnu Prodlužovací nástavce Autojoint jsou na jednom konci opatřeny Renishaw konektorem Autojoint, a na druhém konci spojením pro upevnění sondy. Konektor Autojoint, umožňuje rychlou manuální nebo automatickou výměnu prodlužovacího nástavce.

Prodlužovací nástavce Autojoint jsou vhodné k použití s výměnnými zásobníky sond ACR1 a ACR3. Jsou dodávány v provedení multiwired (zapojeno všech 13 pinů) nebo v provedení se 2 zapojenými vodiči. Konec prodlužovacího nástavce na straně sondy může být v provedení s konektorem Autojoint nebo se závitem M8.

Adaptéry hlavic PHS1 umožňují konvertovat systém PHS1 na různé typy sond, a obsahují také prodlužovací nástavce.

Autojoint - Autojoint nástavce

PEM1

Rozšiřují dosah sond s připojením Autojoint pomocí multiwired prodlužovacích nástavců.

Prodlužovací nástavce PEM jsou určeny k použití se všemi multiwired sondami (skenovací sondy TP7M, SP25M a SP600M a optická sonda OTP6M) i s dalšími spínacími dotekovými sondami při použití adaptéru Autojoint/M8.

Autojoint - M8 nástavce

PAA2 Prodloužení

Prodlužovací nástavce pro připojení sond se závitem M8 k hlavicím vybaveným konektorem Autojoint.

Prodlužovací nástavce PAA umožňují upevnit standardní 2vodičové spínací dotekové sondy k hlavicím s rozhraním Autojoint, např. sondu TP20 na hlavice PH10M PLUS nebo MIH.

K dispozici jsou tři délky prodlužovacího nástavce PAA. PAA1 je 30 mm ocelový adaptér Autojoint/M8. Nástavce PAA2 a PAA3 jsou hliníkové a mají celkovou délku 140 mm, respektive 300 mm.

PHS1 Adaptéry

HA-8

Tyto adaptéry konvertují výměnné rameno hlavice PHS1 na rozhraní vhodné pro připojení měřicích sond.

Adaptér HA-M umožňuje použití PHS1 s multiwired sondami.

Adaptér HA-8 umožňuje prodlužovat délku ramene hlavice PHS pomocí standardních nástavců M8 namísto použití specializovaných prodloužených ramen PHS1.

PHS1 Prodlužovací ramena

PHS1 Prodlužovací ramena

Adaptéry hlavice PHS1 s vestavěným prodlouženým ramenem se závitem M8 a s možností automatické výměny v ACR2.

Tyto prodlužovací ramena umožňují rozšířit dosah PHS1 o 330 mm, 500 mm nebo 750 mm (HE330, HE500, HE750). Prodlužovací ramena lze zakoupit samostatně nebo v soupravách.