Přeskočit navigaci

Případové studie

Měřicí, analytická a diagnostická řešení Renishaw pomohla během více než 30 let tisícům uživatelů zdokonalit vlastnosti jejich řešení.

Bez ohledu na to, zda jste uživatel, výrobce obráběcích strojů nebo poskytovatel servisu a údržby, kalibrační systémy společnosti Renishaw vám pomohou provádět vaši činnost kvalitněji.

Použití laserového interferometru

Aplikace laserového interferometrického systému Renishaw jsou mimořádně pestré. Laserové interferometrické systémy jsou hojně používány pro komplexní posuzování přesnosti obráběcích strojů, souřadnicových měřicích strojů (CMM), ale uplatnily se i v mnoha aplikacích ve výzkumu a při vyhodnocování pohybových systémů; prakticky všude tam, kde je vyžadována mimořádně vysoká přesnost, opakovatelné a sledovatelné měření.

Kalibrační systém ballbar

Kalibrační systém ballbar společnosti Renishaw představuje nástroj, který vám poskytuje informace nezbytné k efektivnímu řízení obráběcích operací, ať pracujete ve výrobě, údržbě, konstrukci, plánování nebo zajišťování jakosti.

Není žádným překvapením, že při takovém počtu různých zákazníků a potenciálních přínosů je i tolik různých případů úspěšného použití systému ballbar.

Další případové studie laseru

Další případové studie ballbaru