Přeskočit navigaci

Pohonná jednotka

Motor a pohonná jednotka

Po desátky let pomáhaly naše zkušenosti a technologie výrobcům při výrobě motorů, převodovek a hnacích hřídelů.

Výsledkem je ekonomičtější výroba pohonných jednotek, které jsou spolehlivější a odpovídají vyšším standardům kvality - mají lepší výkon, nižší spotřebu, nižší emise a delší životnost.

Na co se specializujeme

Kvalita

Vyšší složitost moderních motorů si vynucuje stále přísnější požadavky na tvar a rozměry součástí. Efektivita a provozní standardy také vyžadují přesnou kontrolu rovinnosti, vlnitosti a drsnosti povrchu materiálu. Naše technologie slouží pro ověřování souladu součástí s těmito požadavky.

Kontrola

Od správné kalibrace obráběcích strojů a jejich přesného nastavení až po finální kontrolu - vždy zaručujeme, že se díly mimo tolerance nedostanou do konečné montáže vozidla.

Jak vám můžeme pomoci?

 

Kontrolní systémy

Náš měřící systém Equator™ automaticky udržuje procesy v potřebných mezích a umožňuje kontrolu jakosti v těsné blízkosti výroby.

Kalibrace

Zařízení a software pro přesné nastavení obráběcích strojů a CMM jsou základem pro vysoce kvalitní, opakovatelný a účinný výrobní proces.

Nastavení nástroje a detekce poškozeného nástroje

 Kontaktní i bezkontaktní systémy pro seřizování nástrojů umožňující zjištění stavu a opotřebení řezných nástrojů a jejich nastavení.

Sondy

Dotekové sondy zajišťují správné ustavení dílů, kontrolují změny jako je teplotní drift během obrábění a zaručují, že budou díly odpovídat specifikacím a konstrukčním záměrům.

Snímače polohy

Magnetické a optické snímače poskytují vysokou přesnost v omezených prostorech.

Dotekové měření

Naše 3osé a 5osé snímací systémy CMM jsou schopné rychle skenovat díly pro kontrolu tvaru a kvality povrchu. To je zvláště důležité při kontrole prvků jako jsou sedla ventilů a vrtání válců.