Přeskočit navigaci

Novinky společnosti Renishaw

Poslední novinky o výrobcích a společnosti Renishaw

 • Nový vyrovnávací laserový systém rozšiřuje nabídku řešení kalibrace strojů společnosti Renishaw

  Squareness measurement using XK10 on a machine tool Nový vyrovnávací laserový systém XK10 společnosti Renishaw, určený k použití během sestavování a seřizování obráběcích strojů, nahrazuje potřebu ustavovacích artefaktů. Lze jej použít na lineárních vedení stroje k ověření jejich přímosti, pravoúhlosti, rovinnosti a sklonu, jakož i vyhodnocení směru a souososti vřetena rotačních strojů. Tyto faktory lze měřit a seřídit pomocí XK10 během sestavování, prostřednictvím živého zobrazení systému.

 • Nové inovativní pravítko otevírá nové možnosti

  RKLC close-up Společnost Renishaw, celosvětový specialista na metrologii, uvádí nové pravítko, jehož roztažnost se mění v závislosti na podkladu a které přejímá tepelné chování nosného podkladu. Pravítko RKLC je odolná, 6 mm široká páska z nerezové oceli s tloušťkou pouhých 0,15 mm. Pravítko je kompatibilní s řadou přírůstkových snímačů VIONiC™, TONiC™ a QUANTiC™ od společnosti Renishaw.

 • Nový manipulační systém QuickLoad™ zvyšuje rychlost, výkon a přesnost kontroly dílců

  Renishaw QuickLoad rail and plates Společnost Renishaw s potěšením oznamuje uvedení manipulačního systému QuickLoad™ do své nabídky metrologických upínacích prvků. Manipulační systém QuickLoad byl vyvinut pro použití na souřadnicových měřicích strojích. Společně s upínacími deskami QuickLoad, umístěnými na obou stranách lišty pomocí rychloupínacích magnetů a polohovacích kolíků, poskytuje bezpečné upnutí kontrolovaného dílu.

 • Renishaw snižuje dobu přípravy zubních náhrad až o 75%

  QuantAM Dental screen shot Globální strojírenská společnost Renishaw nabízí software QuantAM Dental, který automatizuje do jediné operace přípravu stovek zubních náhrad prostřednictvím aditivní výroby (AM). Software, který byl uvedený v březnu 2017, dokáže zkrátit dobu přípravy ze současných dvou nebo více hodin na přibližně 30 minut.

 • InVia ™ Ramanův mikroskop pomáhá vývoji nejlehčích mechanických hodin

  RM 50-03 precision-engineered watch V lednu 2017 byly v Ženevě ve Švýcarsku představeny nejlehčí mechanické hodinky na světě z inovativního kompozitního materiálu obsahujícího grafen. Nyní byl publikován výzkum uskutečněný v rámci projektu

Novinky podle kategorií