Přeskočit navigaci

Novinky společnosti Renishaw

Poslední novinky o výrobcích a společnosti Renishaw

 • Nový manipulační systém QuickLoad™ zvyšuje rychlost, výkon a přesnost kontroly dílců

  Renishaw QuickLoad rail and plates Společnost Renishaw s potěšením oznamuje uvedení manipulačního systému QuickLoad™ do své nabídky metrologických upínacích prvků. Manipulační systém QuickLoad byl vyvinut pro použití na souřadnicových měřicích strojích. Společně s upínacími deskami QuickLoad, umístěnými na obou stranách lišty pomocí rychloupínacích magnetů a polohovacích kolíků, poskytuje bezpečné upnutí kontrolovaného dílu.

 • Renishaw snižuje dobu přípravy zubních náhrad až o 75%

  QuantAM Dental screen shot Globální strojírenská společnost Renishaw nabízí software QuantAM Dental, který automatizuje do jediné operace přípravu stovek zubních náhrad prostřednictvím aditivní výroby (AM). Software, který byl uvedený v březnu 2017, dokáže zkrátit dobu přípravy ze současných dvou nebo více hodin na přibližně 30 minut.

 • InVia ™ Ramanův mikroskop pomáhá vývoji nejlehčích mechanických hodin

  RM 50-03 precision-engineered watch V lednu 2017 byly v Ženevě ve Švýcarsku představeny nejlehčí mechanické hodinky na světě z inovativního kompozitního materiálu obsahujícího grafen. Nyní byl publikován výzkum uskutečněný v rámci projektu

 • Nový Renishaw Equator™ 500 – automatický kontrolní robot pro ještě větší dílce

  Equator 500 website product page banner Automatické kontrolní systémy Equator 300 se v posledních pěti letech uplatnily ve výrobních provozech po celém světě. Umožňují vysoce přesnou rozměrovou kontrolu soustružených a frézovaných dílců ihned po vyrobení. Umístění kontrolního přístroje v dílně hned vedle obráběcího stroje rozšiřuje možnosti výrobní linky a zvyšuje provozní zisk. Nový, větší systém Equator 500 nyní umožňuje měření větších dílců o průměru až 500 mm a výšce až 400 mm.

 • Renishaw hledá nejvýznamnějšího československého vynálezce

  Česky vynálezce Renishaw, přední světová společnost v oboru strojírenských a vědeckých technologií, spustila novou edukační kampaň a anketu Český vynálezce, která vznikla ve spolupráci s Technickým týdeníkem. Projekt se rozhodl zmapovat českou i slovenskou invenci v průběhu společné historie. Cíl je zřejmý – hledá se nejvýznamnější československý vynálezce.

Novinky podle kategorií