Přeskočit navigaci

Novinky společnosti Renishaw

Poslední novinky o výrobcích a společnosti Renishaw

 • Nový Renishaw Equator™ 500 – automatický kontrolní robot pro ještě větší dílce

  Equator 500 website product page banner Automatické kontrolní systémy Equator 300 se v posledních pěti letech uplatnily ve výrobních provozech po celém světě. Umožňují vysoce přesnou rozměrovou kontrolu soustružených a frézovaných dílců ihned po vyrobení. Umístění kontrolního přístroje v dílně hned vedle obráběcího stroje rozšiřuje možnosti výrobní linky a zvyšuje provozní zisk. Nový, větší systém Equator 500 nyní umožňuje měření větších dílců o průměru až 500 mm a výšce až 400 mm.

 • Renishaw hledá nejvýznamnějšího československého vynálezce

  Česky vynálezce Renishaw, přední světová společnost v oboru strojírenských a vědeckých technologií, spustila novou edukační kampaň a anketu Český vynálezce, která vznikla ve spolupráci s Technickým týdeníkem. Projekt se rozhodl zmapovat českou i slovenskou invenci v průběhu společné historie. Cíl je zřejmý – hledá se nejvýznamnější československý vynálezce.

 • Společnost Renishaw představí na MSV v Brně 2018 řešení zaměřená na Průmysl 4.0

  Renishaw smart factory illustration Společnost Renishaw, dodavatel technologií pro přesné strojírenství představí na MSV v Brně svou rozsáhlou řadu

 • Společnost Renishaw představuje novou kompaktní rádiovou sondu s vysokou opakovatelností

  RMP400 Renishaw, globální společnost zabývající se inženýrskými technologiemi, představí na veletrzích IMTS v USA, AMB v Německu a na MSV v Brně sondu RMP400 pro obráběcí stroje, a to před jejím oficiálním uvedením na trh na veletrhu JIMTOF 2018 v Japonsku. Tato kompaktní tenzometrická sonda je určena pro menší pětiosé obráběcí stroje a poskytuje spolehlivé a přesné řešení dotykového měření pro ustavení dílců, měření prvků a kontrolu výkonnosti stroje.

 • Pro dosažení rovnováhy integruje společnost PAL Robotics do robotů technologii magnetických enkodérů

  REEM-C with AksIM and Orbis rotary encoders integrated into the elbow and wrist joints Představte si svět, kde robotičtí společníci zvyšují vaši produktivitu v práci, nosí vám tašky na letišti nebo dokonce fungují jako životní asistenti pro seniory. Společnost PAL Robotics navrhuje a vyrábí vysoce pokročilé humanoidy a servisní roboty pro řadu aplikací. Zjistěte, jak magnetické enkodéry Renishaw umožnily dvounohému robotu REEM-C společnosti PAL Robotic chodit jako člověk.

Novinky podle kategorií