Přeskočit navigaci

Nástrojové sondy APC s automatickým ochranným krytem

Robustní konstrukce k proměřování nástrojů i v nejnepříznivějším prostředí, například na soustruzích a multifunkčních obráběcích strojích.

Potřeba inteligentního řízení procesu je klíčovým faktorem moderních výrobců, kteří se snaží zvýšit kvalitu, rozšířit možnosti a zvětšit výrobní kapacitu.

Nástrojové sondy APCA-45 a APCS-45 umožňují výrobcům implementovat automatizované měření nástrojů v soustružnických a multifunkčních aplikacích. Tato měření lze používat pro počáteční ustavení nástroje, cykly výměny nástroje, opotřebení nástroje, poškození nástroje a monitorování tepelné roztažnosti.

Některé věci stojí zato chránit

Snížit zmetkovitost, zlepšit kvalitu a zvýšit výrobní kapacitu - sondy APCA-45 nebo APCS-45 mohou udržovat váš proces obrábění pod kontrolou.

Klíčové vlastnosti

APC řez

Ochrana doteku

Pneumatický kryt zaručuje plnou ochranu doteku, když se nepoužívá. Kryt se vysunuje působením vzduchu a zasunuje buď vzduchem (APCA-45) nebo pružinou (APCS-45). Zasouvání pružinou vyžaduje v CNC řízení o jeden M kód méně.

Soustružnické nástroje

Kompatibilita s řadou nástrojů

Rychlé měření soustružnických, oddělovacích, drážkovacích, závitovacích a vrtacích nástrojů.

APC pozice na soustruhu

Flexibilní polohování

Robustní a kompaktní tělo z nerezové oceli nabízí instalační flexibilitu a umožňuje upevnění na taková místa stroje, která byla dříve pro nástrojové sondy nevhodná.

APC obrobková sonda

Přesné a spolehlivé měření

Integrované odvzdušnění pomáhá udržovat dotek prostý nečistot přesné a spolehlivé měření (volitelně se rovněž dodává ofukování pro čištění nástroje).

Možnosti softwaru nástrojové sondy

Informace o tom, která softwarové řešení používající makra lze použít k programování rutin pro nastavení nástrojů a detekci zlomených nástrojů na CNC obráběcích centrech, jsou uvedeny v nejnovějším katalogovém listu softwaru k sondám pro obráběcí stroje.

Publikace pro uživatele sond APC

Instalační příručky, uživatelské příručky a informace o shodě najdete v naší knihovně technické podpory.

Přednosti Renishaw

Ve společnosti Renishaw si ceníme vynikající reputace v oblasti poskytování podpory našim zákazníkům prostřednictvím sítě více než 70 vlastních servisních a podpůrných zastoupení na celém světě.

Získejte technickou podporu, školení i odborné rady nebo si v našem dobře zásobeném internetovém obchodu kupte náhradní díly a příslušenství.